پیچ گوشتی شارژی و برقی

پیچ گوشتی شارژی و برقی | مشخصات و قیمت پیچ گوشتی شارژی و برقی تمامی

قیمت و خرید انواع پیچ گوشتی برقی و شارژی

پیچ گوشتی برقی و شارژی یک وسیله الکتریکی قابل حمل است که به شما امکان می‌دهد پیچ‌ها را بدون زحمت باز و بسته کنید. سر پیچ گوشتی مجهز به نگهدارنده مته است که می‌تواند مغناطیسی بوده یا دارای سیستم آزادسازی سریع باشد. نگهدارنده مته به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت مته‌ای را که مربوط به سر پیچ مورد نظر است وارد دستگاه کنید.
انواع پیچ گوشتی برقی

پیچ گوشتی برقی و کاربردهای آن

پیچ گوشتی برقی بسیار شبیه دریل است و برای شل کردن و بستن سریع تعداد زیادی پیچ در کارگاه‌ها و کارخانه‌های صنعتی و نجاری به کار می‌رود. اگر تکنسین حرفه‌ای هستید، می‌دانید پیچ گوشتی برقی از برندهای محبوب رونیکس، توسن، محک، کرون و آروا یکی از ابزارهای مهم در جعبه ابزار شماست!

پیچ گوشتی شارژی و کاربردهای آن

پیچ گوشتی‌های شارژی ابزار برقی همه کاره‌ای هستند که برای باز و بسته کردن پیچ‌ها طراحی شده‌اند. این ابزار در مقایسه با پیچ گوشتی دستی، در زمان و تلاش شما در کارهایی که شامل نصب تعداد زیادی پیچ است، مانند ساخت مبلمان صرفه‌جویی می‌کند. با استفاده از این ابزارهای شارژی، نیازی به نگرانی در مورد دسترسی به پریز برق ندارید، زیرا پیچ گوشتی‌های شارژی توسط باتری‌های قابل شارژ که معمولاً لیتیوم یون، تغذیه می‌شوند.

قیمت پیچ گوشتی برقی و شارژی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت کالاها نقش تأثیرگذاری دارند. فاکتورهایی مانند مدل مته پیچ گوشتی، سرعت چرخش، کاربرد، برند و کشور سازنده بر قیمت کلی پیچ گوشتی شارژی و برقی تأثیر می‌گذارند. در نهایت، انتخاب دستگاه مناسب برای کار شما به بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید شما بستگی به شما دارد. برای مقایسه قیمت پیچ گوشتی برقی و شارژی از برندهای معتبر بازار، لیست محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس به دقت بررسی کرده و بهترین مدل را به صورت آنلاین خریداری کنید.
خرید پیچ گوشتی برقی

خرید پیچ گوشتی برقی و شارژی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

خرید پیچ گوشتی برقی و شارژی مناسب بستگی به این دارد که برای چه کاری از آن استفاده می‌کنید. به عنوان مثال، آیا از آن برای کارهای ساختمانی استفاده می‌کنید، یا نجاری؟ دومین نکته‌ای که باید به آن دقت کنید، تعداد دفعات استفاده از پیچ گوشتی است. در صورت نیاز به استفاده در تمام طول روز، بهتر است مدل برقی آن را انتخاب کنید. با این حال، اگر فقط باید 2 یا 3 ساعت در روز از آن استفاده کنید، یک مدل شارژی نیز ممکن است مناسب باشد. در این صورت داشتن یک باتری اضافی و یک شارژر در نزدیکی خود مهم است. 

باید به کارایی پیچ گوشتی توجه ویژه‌ای داشته باشید، به خصوص اگر نیاز به استفاده شدید از آن دارید. گشتاور نکته دیگری است که باید در نظر گرفته شود. گشتاور زیاد به معنای نیروی پیچش قوی است. هر چه گشتاور بیشتر باشد، حتی در مواد سخت، پیچ کردن راحت‌تر خواهد بود. سرعت چرخش یک عنصر ضروری است، به خصوص اگر نیاز به استفاده منظم از پیچ گوشتی برقی خود دارید. پیچ گوشتی‌های برقی معمولاً سرعت چرخش بیشتری نسبت به پیچ گوشتی‌های شارژی دارند.

به طور کلی، پیچ گوشتی‌های برقی فقط یک سرعت چرخش دارند. وزن پیچ گوشتی برقی فاکتور مهمی است که باید در نظر گرفته شود. پیچ گوشتی‌های برقی سبک‌تر از پیچ گوشتی‌های شارژی هستند، زیرا وزن پیچ گوشتی شارژی توسط باتری افزایش می‌یابد. فروشگاه آنلاین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس با ارائه ابزارآلات برقی و شارژی باکیفیت از برندهای معتبر با قیمت مناسب و پلتفرم کاربرپسند، فرآیند خرید اینترنتی را برای شما خوشایند کرده است.

زیر مجموعه ها

78 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 78 مورد