شرایط و ضوابط استفاده از سرویس ها و خدمات کولیس

کاربران گرامی لطفا برای استفده بهتر از خدمات ما موارد زیر را مطالعه فرمایید.

ورود کاربران گرامی به وب سایت کولیس از تمامی درگاه های ارتباطی موجود از طریق مراجعه مستقیم ، از طریق کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی در فضای دیجیتال و شبکه های اجتماعی موجود به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و ضوابط استفاده از سرویس ها و خدمات کولیس می باشد. لازم به ذکر است که ثبت سفارش کالا در خونه شو نیز به معنای پذیرفتن شرایط و ضوابط استفاده ازکولیس می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین استفاده مندرج در سایت جایگزین شرایط و ضوابط قبلی در هر زمان می باشد.

قوانین عمومی استفاده

کلیه اصول و رویه کاری کولیس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است . در صورتی که در قوانین استفاده و از سایت هر کونه بروزرسانی انجام گیرد در همین صفحه منتشر خواهد شد و شما با هر بار استفاده از خدمات و بازدید از سایت موافقت خود را با آن اعلام میدارید.

تعریف کاربر یا مشتری

کاربر یا مشتری شخصی نامیده می شود که در سایت کولیس مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام و استفاده از خدمات کولیس می کند. از آنجا که سایت کولیس یک مرکز فروش آنلاین خرده فروشی در حوزه دکوراسیون و لوازم منزل می باشد کاربر می تواند برای خرید جزیی شخصی یا استفاده حرفه ای خود اقدام به خرید نماید.

تعریف فروشنده و تامیین کننده

از آنجا که سایت کولیس اقدام به خرید و انبار کالا نمی کند، فروشنده اصلی کالا  نمی باشد و از نظر قانونی بازاریاب محصولات ارائه شده محسوب می شود . از این رو تولید کنندگان و وارد کننده از بستر آنلاین وب سایت کولیس برای فروش محصولات خود اقدام می نمایند.

فروشندگان و تامیین کنندگان اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که محصول خود را در کولیس عرضه کرده و به فروش می رسانند. مدارک صحت عملکرد فروشندگان و تامیین کنندگان توسط کولیس مورد بررسی قرار می گیرد.

  • مسئولیت کیفیت ،‌ گارانتی ، قیمت ، محتوا محصولات بر عهده فروشنده و یا تامیین کننده می باشد.
  • احتمال لغو محصول خریداری شده از فروشندگان و تامیین کنندگان به دلیل اتمام موجودی و نواسان قیمت وجود دارد و کولیس پس از اطلاع به مشتری یا کاربر اقدام به لغو سفارش می نماید.
  • در صورتی که وجه محصول خریداری شده توسط مشتری یا کاربر به صورت آنلاین پرداخت شده باشد پس از لغو سفارش به دلیل نوسان قیمت و اتمام موجودی ظرف 24 تا 48 ساعت به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.