درباره کولیس

تلاش ما فراهم کردن امکان خرید آنلاین ابزار و لوازم صنعتی  با کیفیت و مرجع آنلاین صنعتی برای شما کاربران گرامی میباشد.

با توجه به نیاز هموطنان عزیزمان به استفاده از ابزارآلات و تجهیزات صنعتی  در فرآیند ساخت، طراحی و بهینه سازی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی بر آن شدیم که با فراهم آوردن مرجع آنلاین صنعتی این گونه از تجهیزات شما را در این امر مهم و حیاطی همراهی نماییم. بر خود میبالیم که امروز با ساخت مرجع و فروشگاه آنلاین ابزار و لوازم صنعتی توانسته ایم امکان تهیه این گونه از تجهیزات برای تمامی شهر ها و روستا های کشور عزیزمان را هم چون شهر های بزرگ فراهم سازیم و این گونه از وسایل و تجهیزات در اختیار تمامی کسانی که به آنها نیاز دارند را در سریع ترین حالت ممکن فراهم سازیم.

ما با هدف قرار دادن سه اصل زیر همواره تلاش برای بهبود خدمات خود کرده ایم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • ارسال کالا به سراسر کشور

 

تیم ما

تیم طراح ، سازنده و خدمات رسان کولیس تماما از جوانانی تشکیل شده که آموخته های علمی و تجربه ای خود را به کار بسته اند تا بتوانند خدمتی با کیفیت به همه هموطنان عزیزمان ارائه دهند. از این رو با تلاش شبانه روزی در مدت دو سال مراحل طراحی و ساخت کولیس تکمیل و به عنوان استاندارد ترین و کامل ترین مرجع و فروشگاه آنلاین ابزار و تجهیزات صنعتی شروع به فعالیت نمود.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزو های خود از ساخت کولیس ایستاده باشیم ، همان قله ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری مداری زیباترین چشم انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود . پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

لطفا با ارائه انتقاد ها و پیشنهاد های خود ما را در ادامه این مسیر یاری نمایید.

با تشکر از یکایک شما همراهان

علیرضا بنایی