آچار

آچار | مشخصات و قیمت آچار تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع آچار

آچار ابزاری دستی است که برای سفت کردن پیچ‌ها و مهره‌ها استفاده می‌شود. در دهانه این ابزار شیارهایی وجود دارد که گرفتن جسم را آسان کرده و به عنوان یک اهرم عمل می‌کند. آچار عمود بر پیچ یا مهره قرار گرفته و آن را سفت می‌گیرد تا با یک چرخش ساده و صرف نیروی کم بتوان آنها را پیچید. آچارهایی وجود دارند که دارای دهانه‌های قابل تنظیم هستند که می‌توان آنها را دور پیچ و مهره سفت کرد و راحت‌تر آنها را چرخاند. کاربرد انواع آچار به حدی وسیع است که در هر جعبه ابزار در منزل یا محل کار چندین نمونه از آن یافت می‌شود.

انواع آچار

انواع آچار

دوسر تخت: این ابزار همانطور که از نامشان پیداست دو انتهای باز U شکل دارند و برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌هایی که دسترسی به آنها دشوار است بسیار مفید خواهند بود.

آچار شلاقی تک دسته: دهانه این ابزار از دو قسمت ثابت و قابل تنظیم ساخته شده و فک‌های آن به شکل اره است. از این رو، عمدتاً برای مصارف لوله کشی استفاده می‌شود. 

آچار فرانسه: این ابزار دارای یک سر باز و قابل استفاده است. دهانه آن قابل تنظیم است و می‌توان آن را بر اساس اندازه مهره و پیچ تغییر داد. این آچار را می‌توان بر روی مهره‌ها و پیچ‌ها در اندازه‌های مختلف استفاده کرد.

آچار آلن: این ابزار دارای انتهای شش ضلعی است و به دو شکل T یا L عرضه می‌شود. آنها برای باز و بسته کردن پیچ‌هایی که دارای فرورفتگی‌های شش ضلعی هستند، به کار می‌روند. 

آچار بکس: از این ابزار برای باز و بسته کردن بکس استفاده می‌شود که آچار جغجغه‌ای نوعی از آن است. این ابزار دستی دارای چندین سری است که برای انواع سایز پیچ و مهره مناسب خواهد بود و برای کار در فضاهای تنگ و بدون دسترسی ایده‌آل است.

آچار لوله‌گیر: این ابزار دارای دو دسته و فک‌های سنگین هستند که بیشترین کاربرد را در لوله‌کشی دارند و می‌توانند لوله‌ها با قطرهای مختلفی را بپیچانند. می‌توانید پیچ دسته پایینی را به اندازه لازم تنظیم کنید و آن را در جای خود قفل نمایید.

آچار یک سر رینگ: این ابزار دارای یک سر باز و یک سر رینگی هستند و برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره رینگی به کار می‌روند.

قیمت آچار

عوامل متعددی مانند نوع آچار، اندازه، جنس بدنه، برند و کشور سازنده بر قیمت این ابزار تأثیر می‌گذارند. بنابراین لازم است پیش از خرید، انواع محصولات موجود در بازار را بررسی و مقایسه نمایید. برای اطلاع از قیمت این ابزار محبوب و پر کاربرد، محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس را مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی آچار

خرید آچار از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

پیش از خرید انواع آچار ابتدا بایدکاربرد مورد نظر خود را تعیین کنید، زیرا برای انجام هر کاری، نوع و اندازه خاصی از این ابزار مورد نیاز است. استفاده از آچار نادرست می‌تواند منجر به آسیب و خوردگی اتصالات شده و چنانچه نوع مناسب آن را خریداری نکنید، ممکن است مجبور به خرید مجدد و پرداخت پول بیشتری شوید. برای خرید محصولات باکیفیت دارای ضمانت اصالت کالا کافی است به فروشگاه اینترنتی معتبر تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس مراجعه نمایید.

36 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 36 مورد