کارواش خانگی

کارواش خانگی | مشخصات و قیمت کارواش خانگی تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع کارواش خانگی

کارواش خانگی یکی از بهترین و عالی‌ترین دستگاه‌ها برای استفاده‌های روزانه و هفتگی است. این دستگاه یک شوینده پرفشار است و با بهره گیری از نیروی آب برای نظافت و شستشوی باکیفیت انواع سطوح مقاوم به آب کاربرد دارد. امروزه، ابزارها و لوازم متعددی تولید شده‌اند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند با بهره مندی از تکنولوژی روز، تأثیرات بسیار زیادی را در زیبایی ابزارها و لوازم دیگر داشته باشند. کارواش خانگی نیز با بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی دنیا و ساختاری جالب، توانسته تبدیل به یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین دستگاه‌ها در دنیای امروزه شود. این وسیله تأثیر بسیار زیادی را در تمیزکاری ماشین آلات، خودروها، و ... دارد و هر فردی می‌تواند نمونه‌ای از آن‌ها را داشته باشد.

انواع کارواش خانگی

کارواش خانگی را می‌توان براساس فاکتورهای متفاوتی مانند نوع موتور یا ساختار فیزیکی دستگاه دسته‌بندی کرد:

کارواش دینامی:

این نوع کارواش دارای قدرت بالا و موتور پیشرفته‌ای است که هم وزن زیادی دارد و هم قیمت آن بالاست.

کارواش ذغالی:

این نوع کارواش دارای استهلاک و مصرف برق بالایی است و قیمت کمی دارد.

کارواش شارژی:

این نوع کارواش قدرت و کارایی کمتری دارد و برای مشاغل یا کاربردهای سیار مناسب است.

ایستاده:

این نوع کارواش خانگی معروف‌ترین و پرکاربردترین کارواش خانگی است که هم قدرت پاک‌کنندگی آن زیاد است و هم لوازم جانبی کاملی دارد.

چندکاره:

این نوع کارواش کوچک و قابل حمل است و برای شستشوی داخلی و خارجی خودرو مناسب است. علی رغم اینکه قدرت شویندگی بالایی ندارد، اما قابل حمل است و استفاده از آن آسان می‌باشد.

کامپکت:

این نوع کارواش وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است، با این حال لوازم جانبی محدود و قدرت عملکرد پایینی دارد. 

قیمت کارواش خانگی

کیفیت و کارایی کارواش‌های خانگی تأثیر مستقیمی بر قیمت این محصول دارد. محدوده قیمت این ابزار بر اساس ویژگی‌های دستگاه به میزان قابل توجهی متفاوت است. با در نظر گرفتن دقیق این ویژگی‌ها می‌توانید دستگاه مناسب خود را با بهترین قیمت انتخاب نمایید. اعتبار برند، قابلیت تمیز کنندگی و کیفیت عملکرد نظافتی این ابزار بر قیمت آن ارجحیت دارد و باید اولویت شما در خرید باشد.

برای مقایسه ویژگی‌ها و قیمت انواع کارواش خانگی از برندهای معتبر به ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات برقی کولیس مراجعه نمایید. 

خرید کارواش خانگی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید یک کارواش، ابتدا لازم است که کاربرد مورد نظر آن، از جمله مصارف صنعتی یا خانگی، مشخص شود. بهتر است برای هر کاربرد، فشار آب و دبی مورد نیاز را مشخص کنید. علاوه بر این، سایر پارامترهای مرتبط با انتخاب دستگاه مناسب را به طور کامل بررسی نمایید. هنگام خرید کارواش خانگی، برند یک عامل بسیار مهم است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید. در حال حاضر بهترین برندهای کارواش خانگی موجود در بازار ایران عبارتند از یونیورسال، رونیکس، آروا و کارشر. 

فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس انواع کارواش خانگی از برندهای معتبر را آب قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا در اختیار شما قرار داده است تا طی یک فرآیند خرید اینترنتی ساده در کوتاه‌ترین زمان ممکن، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

زیر مجموعه ها

57 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 57 مورد