اتو لوله

اتو لوله | مشخصات و قیمت اتو لوله تمامی مدل ها

قیمت و خرید بهترین اتو لوله

اتو لوله یا اتو جوش لوله ابزاری است که برای لوله کشی لوله‌های پلیمری یا به طور معمول لوله‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. این ابزار گرمای زیادی ایجاد کرده و دو انتهای لوله یا اتصالات را به صورت سطحی ذوب می‌کند. دستگاه اتو لوله برای اتصال انواع لوله پلیمری استفاده می‌شود. کاربرد آن شامل وارد کردن لوله به داخل دستگاه از قالب ماده است، در حالی که قالب نر برای گرم کردن و اتصال لوله استفاده می‌شود. این نوع لوله‌کشی به دلیل سهولت بالا، هزینه کمتر و صرفه‌جویی در انرژی، مزایای بیشتری نسبت به لوله‌کشی فلزی دارد.
انواع اتو لوله

انواع دستگاه‌های جوش لوله

فیوژن لب به لب

همجوشی لب به لب رایج‌ترین روش برای ذوب لوله‌های پلیمری است. این روش ساده باعث افزایش کیفیت کار می‌شود. فرآیند همجوشی لب به لب شامل اعمال گرما به انتهای لوله‌های در نظر گرفته شده برای اتصال و به طور همزمان اعمال نیرو به لوله در حال اتصال با استفاده از تجهیزات همجوشی انتها به انتها است.

سوکت فیوژن 

این نوع دستگاه اغلب برای اتصال لوله‌های کوچک ساخته شده از پلی اتیلن یا پلی پروپیلن به کار می‌رود. در روش فیوژن سوکت انتهای لوله و اتصالات گرم شده و با دستگاه جوش فیوژن به یکدیگر متصل می‌شوند.

الکتروفیوژن 

نوع دیگری از دستگاه اتو لوله کشی دستگاه الکتروفیوژن است. در این روش برای اتصال از جریان الکتریکی یا همجوشی الکتریکی استفاده می‌کنیم. این دستگاه در مواردی به کار می‌رود که نمی‌توان فیوژن لب به لب را انجام داد، مانند زانویی و سه راهی لوله.

بهترین برندهای دستگاه جوش لوله

در حال حاضر انواع جوش لوله از برندهای مختلف داخلی و خارجی در بازار ابزارآلات صنعتی وجود دارند. توسن، رونیکس، محک و کنزاکس جزء بهترین برندهایی هستند که انواع اتو لوله را باکیفیت بسیار بالا و طول عمر زیاد تولید کرده و رضایت بسیاری را جلب نموده‌اند.

قیمت اتو لوله

قیمت اتو لوله به برند و قدرت دستگاه بستگی دارد. عواملی مانند تعداد المنت‌ها، برخورداری از سیستم گرمایش پیشرفته، سرعت گرمایش، تعداد لقمه‌ها، قابلیت اتصال انواع لوله، قابلیت گوشه گیری و داشتن دیمر از ملاحظاتی است که قیمت اتو لوله را تعیین می‌کند. قبل از خرید، نوع دستگاه مورد نیاز خود را تعیین کنید تا مطمئن شوید که دستگاهی متناسب با کار خود را بدون پرداخت هزینه اضافی برای ویژگی‌های غیرضروری دریافت می‌کنید.
خرید اتو لوله

خرید اتو لوله از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

مهم‌ترین ویژگی اتو لوله قدرت آن است. اگر دستگاه فاقد قدرت کار کافی باشد، در استفاده از آن دچار مشکل می‌شوید. قابلیت کنترل دما در دستگاه امکان تنظیم بر اساس نوع، ضخامت و قطر لوله‌های مختلف، کنترل مصرف انرژی و بهبود کیفیت کار را فراهم می‌کند. دستگاه اتو لوله باید سرعت گرمایش بالایی داشته باشد تا از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و روند کار را تسریع کند.

برای خرید اینترنتی دستگاه جوش لوله به فروشگاه اینترنتی کولیس، به عنوان مرجع مورد اعتماد خرید ابزارآلات صنعتی، مراجعه کنید و در ادامه این صفحه مدل‌ها و برندهای مختلف را به صورت آنلاین بررسی نمایید. خرید اینترنتی اتو لوله کشی از کولیس به شما این امکان را می‌دهد که برندها و مدل‌های مختلف را بدون نیاز به بیرون رفتن در یک مکان ببینید. پس از مقایسه می‌توانید بهترین اتو لوله مناسب کار خود را پیدا کنید.

زیر مجموعه ها

12 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 12 از 12 مورد