پیستوله برقی

پیستوله برقی | مشخصات و قیمت پیستوله برقی تمامی مدل ها

قیمت و خرید بهترین پیستوله برقی 

پیستوله برقی یکی از بهترین و کاربردی‌ترین ابزار برای رنگ آمیزی به حساب می‌آید و به دلیل کارایی که دارد در صنعت بسیار مورد توجه است. این پیستوله‌ها معمولاً به یک مخزن متصل می‌شوند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا رنگ را در کاربردهای مختلف در صنعت نقاشی به طور مؤثر اسپری کنند.

پیستوله رنگ پاش برقی که در یک مخزن استوانه‌ای قرار دارد، ابزاری ارزشمند برای نقاشان است. این رنگ پاش برقی جدا از کاربرد اصلی آن برای رنگ‌آمیزی، می‌تواند انواع مختلفی از روغن‌های جلا دهنده، مواد ضد رنگ، آبرنگ و جوهرها را برای فرآیند رنگ‌آمیزی روی کار بپاشد.

انواع پیستوله برقی رنگ

پیستوله‌های رنگ پاش برقی را می‌توان بر اساس فشار تولیدی و سیستم پاشش رنگ طبقه بندی کرد. انواع قابل توجه این ابزار عبارتند از:

پیستوله‌ برقی با قابلیت HVLP: 

این پیستوله‌ها از یک توربین برای تولید حجم بالایی از هوا استفاده می‌کنند و در نتیجه یک اسپری کم فشار ایجاد می‌شود. این نوع ابزار مجهز به قطعاتی مانند پیستوله اسپری، موتور و کمپرسور برای تأمین هوا است و برای رنگ آمیزی سطوحی مانند اتومبیل، مبلمان و آثار هنری مناسب هستند. دو نوع پیستوله برقی وجود دارد که یکی با اجزای داخلی همراه است که روی بدنه پیستوله قرار دارند و دیگری با اجزای داخلی جداگانه که توسط یک شلنگ به هم متصل شده‌اند.

پیستوله الکترواستاتیک: 

این نوع پیستوله عمدتاً در کارخانه‌ها برای رنگ آمیزی محصولات در مقیاس انبوه استفاده می‌شود. پیستوله‌های الکترواستاتیک کمتر رایج هستند و با ترکیب ذرات اتمی کار می‌کنند.

پیستوله‌های بادی: 

این پیستوله‌ها که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، با استفاده از نیروی هوا کار می‌کنند و رنگ را تحت فشار بالا خارج می‌نمایند. این ابزار شامل قطعاتی مانند کمپرسور هوا، نازل و ظرف رنگ هستند. پیستوله رنگ پاش برقی قدرت کمتری نسبت به پیستوله‌های بادی دارند و ممکن است برای کارهایی مانند رنگ آمیزی ماشین‌ها یا افراد حرفه‌ای که به طور مرتب با چنین وسایلی سروکار دارند مناسب نباشند.

بهترین برندهای پیستوله برقی

برندهای داخلی و خارجی مطرحی دست به تولید انواع پیستول رنگ پاش برقی باکیفیت و استاندارد زده‌اند. برندهای داخلی عبارتند از: رونیکس، محک، آروا، توسن و برندهای خارجی نیز عبارتند از: بوش و کنزاکس. برای خرید آگاهانه، می‌توانید محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه‌های آنلاین کولیس را بررسی کنید؛  مشخصات فنی برندهای مختلف را مقایسه کنید و مدلی را بر اساس استفاده و بودجه مورد نظر خود انتخاب نمایید.

قیمت پیستوله برقی

قیمت یک پیستوله برقی فاکتور بسیار مهمی در فرآیند خرید است و بدیهی است که عواملی مانند قدرت محصول، نوع فناوری و مواد اولیه بر قیمت نهایی تأثیر می‌گذارند. با بررسی محصولات موجود در فروشگاه آنلاین معتبر کولیس ممتوجه خواهید شد که می‌توانید انواع پیستوله برقی استاندارد و باکیفیت را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

خرید پیستوله برقی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

ملاحظاتی که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنید شامل حجم مخزن رنگ، فشار و قدرت راه اندازی، حداکثر جریان خروجی از سر پیستوله و اندازه نازل است. قابلیت حمل و وزن نیز از عوامل ضروری برای سهولت استفاده هستند. به طور کلی، پیستوله‌های برقی ارزان‌تر ممکن است قدرت و قابلیت پاشش کمتری داشته باشند. هنگام خرید حتماً مشخصات فنی، شرایط و مدت گارانتی محصول را بررسی کنید.

فروشگاه آنلاین کولیس مرجعی معتبر در زمینه ارائه انواع تجهیزات و ابزارآلات صنعتی است که محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب عرضه می‌نماید. برای خرید پیستوله رنگ پاش برقی از این فروشگاه غافل نشوید.

زیر مجموعه ها

16 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 16 مورد