سنگ رومیزی

سنگ رومیزی | مشخصات و قیمت سنگ رومیزی تمامی مدل ها

قیمت و خرید بهترین دستگاه سنگ رومیزی 

دستگاه سنگ زنی یا سنگ رومیزی ابزاری ضروری برای تیز کردن و تعمیر ابزارآلات دیگر است. این ابزار نه تنها در کارگاه‌های نجاری، بلکه در کارگاه‌های آهنگری نیز کاربرد پیدا می‌کند. دستگاه‌های سنگ رومیزی معمولاً از دو سنگ با زبری‌های مختلف در دو طرف بدنه تشکیل شده‌اند که سرعت چرخش و زبری مناسب را برای تیز کردن ابزار تضمین می‌کنند که باعث می‌شود چرخ سنباده در تیز کردن ابزار عملکرد صحیحی داشته باشد. لازم به ذکر است که دستگاه سنگ رومیزی به همراه لوازم جانبی مانند پایه سنگ رومیزی عرضه می‌شود.

انواع سنگ رومیزی

انواع چرخ سنباده

سنگ‌های رومیزی بر اساس نیاز و مصارف خاص به مدل‌های مختلفی دسته بندی می‌شوند، اما هر کدام اجزاء مشترکی دارند که عبارتند از: سمباده، پولیش، خرطومی و سه نظام. هر یک از این ویژگی‌ها امکانات منحصر به فردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. دستگاه چرخ سنباده انواع مختلفی دارد که شامل سنگ زن تسمه‌ای، سنگ زن رومیزی، سنگ زن گرد ساب، سنگ زن تخت، سنگ رومیزی دستی و سنگ زن چرخ دنده می‌شود.

بهترین برندهای سنگ رومیزی

برندهای معروف مختلفی در صنعت سنگ رومیزی وجود دارند که هر کدام ویژگی‌ها و کیفیت‌های متمایز خود را ارائه می‌دهند. بنابراین انتخاب بهترین برند سنگ رومیزی به نیاز و ترجیحات شما وابسته است. از برندهای داخلی می‌توانیم به محک، توسن و رونیکس اشاره کنیم. توجه به این نکته ضروری است که علاوه بر برند، نوع سنگ مورد استفاده نیز بسیار مهم است. 

خرید سنگ رومیزی

قیمت سنگ رومیزی

قیمت سنگ‌های رومیزی با توجه به مشخصات فنی که قبلاً ذکر شد، امکانات ارائه شده و البته برند و کیفیت اجزای آن تعیین می‌شود. شما می‌توانید لیست قیمت سنگ‌های رومیزی باکیفیت و مقرون به صرفه موجود در بازار را در ادامه این صفحه از فروشگاه آنلاین معتبر کولیس بررسی کرده و دستگاهی متناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

خرید سنگ رومیزی از فروشگاه ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس

سنگ‌های رومیزی از کاربردی‌ترین و پرطرفدارترین ابزار برقی در ایران هستند. امروزه از سنگ‌های رومیزی در انواع کارگاه‌ها و کارخانه‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. سنگ‌های رومیزی نیز از نظر قدرت متفاوت هستند. هنگام خرید سنگ رومیزی، اطمینان حاصل کنید که ویژگی‌های آن با ترجیحات و نیازهای شما مطابقت دارد و از فروشگاه معتبر خرید می‌کنید. فروشگاه آنلاین کولیس با ارائه انواع دستگاه سنگ رومیزی باکیفیت از برندهای معتبر با قیمت مناسب، توانسته است علاوه بر کسب رضایت مشتریان، اعتماد و وفاداری آنها را نیز به خود جلب کند.

زیر مجموعه ها

18 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 18 مورد