قیچی برقی

قیچی برقی |خرید قیچی برقی| قیمت قیچی ورق بر برقی|قیچی باغبانی برقی تمامی مدل ها

قیمت و خرید بهترین قیچی برقی

قیچی برقی وسیله‌ای است که برای برش مواد مختلف و ورق‌های سخت استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تلاش مورد نیاز را کاهش داده و کار برش را آسان‌تر می‌کنند. در نتیجه، اپراتورها دیگر نیازی به اعمال نیرو و فشار بالا به صورت دستی ندارند. قیچی برقی معمولاً برای برش قطعات و ورق‌های فلزی استفاده می‌شود و برش مواد زبر و سخت را تسهیل می‌کند.

انواع قیچی برقی

از آنجا که قیچی برقی کاربردهای مختلفی دارد، در انواع مختلفی نیز تولید می‌شود. بنابراین باید نیاز خود را برای انتخاب قیچی برقی تعیین کنید. انواع قیچی برقی عبارتند از:

قیچی برقی هشت پر

از این قیچی برقی خانگی برای برش انواع پارچه ضخیم استفاده می‌شود.

قیچی برقی عمود بر

این نوع قیچی برقی بسیار تیز است و چندین لایه ورق نازک یا پارچه را همزمان می‌برد. کیفیت عملکرد این نوع قیچی برقی به ضخامت ورق یا پارچه مورد برش بستگی دارد.

قیچی برقی ورق بر

برای ایجاد برش‌های طولی، عرضی و منحنی روی انواع ورق با ضخامت‌های مختلف، می‌توان از این نوع قیچی استفاده کرد.

قیچی میلگرد بر

برای برش میلگرد در پروژه‌های ساختمانی می‌توان از قیچی میلگرد بر استفاده کرد که در دو نوع هیدرولیکی و گیربکسی تولید می‌شود.

قیچی ورق بر شارژی

این نوع قیچی آهن بر به جای برق مستقیم از باتری استفاده می‌کند و برای مکان‌هایی که به برق دسترسی نیست، به کار می‌رود.

بهترین برندهای قیچی برقی

هنگامی که به دنبال خرید قیچی برقی مناسب هستید، توجه به برند‌های موجود در بازار ضروری است، زیرا ظرفیت برش قیچی در برندهای مختلف متفاوت است که تحت تأثیر عواملی مانند قدرت موتور، کیفیت تیغه، میزان ضربه، سرعت حرکت آزاد و توانایی تنظیم سرعت برش قرار دارد. این ویژگی‌ها بین قیچی‌های برندهای مختلف متفاوت است. برندهای داخلی مانند محک و برندهای خارجی مانند بوش اقدام به تولید انواع قیچی‌های برقی را با کاربردهای متنوع و کیفیت بالا کرده‌اند. برای مقایسه این محصولات می‌توانید آنها را در ادامه این صفحه مشاهده نمایید.

قیمت قیچی برقی

قیمت قیچی برش برقی تحت تأثیر عواملی مانند نوع قیچی، کاربرد، اندازه و برند سازنده آن است. علاوه بر این، مواد به کار رفته در ساخت قیچی آهن بری برقی بر قیمت محصول تأثیر می‌گذارد. با این حال، فروشگاه آنلاین معتبر کولیس برای پاسخگویی هر چه بیشتر به نیاز مشتریان، انواع قیچی برقی باکیفیت از برندهای معتبر را با قیمت مناسب عرضه می‌کند.

خرید قیچی برقی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید قیچی برقی به ضخامت برشی که در توان قیچی برقی است، دقت کنید و مدلی را انتخاب کنید که متناسب با ضخامت و نوع ورق شما باشد. اطمینان حاصل کنید که طول قیچی متناسب با نوع فعالیت شما است. فنر مناسب برای قیچی برقی به کاربر کمک می‌کند تا در حین کار انرژی خود را حفظ کند، در حالی که دسته ایمن از دست کاربر در هنگام برش محافظت می‌کند. بدنه قیچی باید در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد. توصیه می‌شود قیچی‌های ساخته شده از فولاد آلیاژی کروم-مولیبدن را انتخاب کنید. 

یکی دیگر از نکات مهم در خرید قیچی تاشو، انتخاب محصولات از برندها و فروشگاه‌های معتبر است. کولیس مرجع شناخته شده و مطمئنی در حوزه فروش ابزارآلات است که انواع قیچی برقی استاندارد را از برندهای معتبر با قیمت مناسب به فروش می‌رساند.

زیر مجموعه ها

7 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 7 از 7 مورد