جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی | مشخصات و قیمت جاروبرقی صنعتی تمامی مدل ها

بهترین جاروبرقی صنعتی

قوی‌ترین  مدل‌های جارو، جاروبرقی صنعتی هستند که به دلیل مخزن بزرگ خود به جارو برقی سطلی یا جارو برقی بشکه‌ای نیز شناخته می‌شوند. جاروبرقی‌های صنعتی به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که توانایی پاک کردن و تمیز کردن تمام آلودگی‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی ازجمله آلودگی‌های گردوخاکی، زباله‌های صنعتی، آلودگی‌های مایعات را داشته باشند. 

به دلیل متفاوت بودن آلودگی‌های محیط‌ها و کارخانه‌های صنعتی نسبت به آلودگی‌های محیط‌های خانگی، ساختار و طراحی جاروبرقی‌های صنعتی متفاوت است. جاروبرقی‌های صنعتی از موتورهای بسیار قدرتمند با قدرت مکندگی بسیار بالا، محفظه‌ها بسیار بزرگ و فیلترهای مقاوم در برابر آلودگی صنعتی طراحی‌شده‌اند تا بتوانند به‌راحتی انواع آشغال‌ها و زباله‌های محیط صنعتی را جمع‌آوری و جابه‌جا کنند. به دلیل ظرفیت بسیار بالای مخزن جاروبرقی‌های صنعتی آن‌ها علاوه بر تمیز کردن محیط، می‌توانند در حمل‌ونقل مواد مؤثر باشند و به‌عنوان ابزاری کارآمد در بخش لجستیک و انبارداری کارخانه به کار روند.

انواع جاروبرقی صنعتی

انواع جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی‌های صنعتی با توجه به نوع آلایندگی که می‌توانند جمع‌آوری کنند به سه دسته‌بندی کلی تقسیم می‌شوند، آلایندگی‌های خاک، آب‌وخاک و مواد قابل اشتعال از مهم‌ترین آلایندگی‌ها در محیط‌های مختلف صنعتی هستند که جاروبرقی بر همین اساس دسته‌بندی می‌شوند.

جاروبرقی خاک

این مدل از جاروبرقی‌ها فقط توانایی جمع‌کردن آلودگی‌های خشک را دارند به همین دلیل به جاروبرقی تک کاره معروف است. فیلترها و مخزن‌ها جاروبرقی خاک به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که جمع‌آوری مایعات به آن‌ها آسیب جدی وارد می‌کند. عمده استفاده این جاروبرقی‌ها برای سطوحی است که پارکت یا موکت شده‌اند.

جاروبرقی آب‌وخاک

همان‌طور که از نام این جاروبرقی‌ها پیدا است، آن‌ها توانایی جمع‌آوری آلودگی‌های مرطوب و خشک را به‌صورت هم‌زمان دارند. این جاروبرقی‌ها عموماً دارای دو مخزن هستند و از سیستمی برخوردار هستند که آلودگی مایعات را نسبت به آلودگی جامدات تفکیک می‌کند. عمده کاربرد این مدل جاروبرقی‌ها در تمیز کردن سطوح سرامیک، سنگ‌فرش‌ها و پسماندهای صنعتی مرطوب و خشک است.

جاروبرقی ضد انفجار

این مدل جاروبرقی برای جمع‌آوری آلاینده‌های خطرناک طراحی‌شده است و مخزن و بدنه آن به‌گونه‌ای طراحی‌شده‌اند که بدون هیچ خطری مواد قابل اشتعال را جمع‌آوری کند، عموم جاروبرقی‌های صنعتی دارای استاندارد EX هستند.

تقسیم‌بندی دیگری که در جاروبرقی‌های صنعتی صورت می‌گیرد بر اساس قدرت و تعداد موتور است. جاروبرقی‌ها صنعتی در سه مدل، جاروبرقی تک موتور، دو موتور و سه موتور به بازار عرضه می‌شوند که با تناسب به تعداد موتور خود می‌توانند مساحت معینی را نظافت کنند و هرچه تعداد موتورها بیشتر باشد مناسب برای مساحت‌های بزرگ‌تر است. همچنین امروزه جاروبرقی‌های صنعتی در صنایع مختلف حضور دارد که منبع قدرت موتور آن‌ها به‌جای استفاده از برق، از کمپرسور هوا استفاده می‌کنند، بدنه این مدل جاروبرقی‌ها استیل است و معروف به جاروبرقی صنعتی هوا کار هستند.
خرید جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی‌های صنعتی یا جاروبرقی‌های صنعتی سطلی با توجه به مکان‌های مختلف صنعتی و آلودگی‌های متفاوت، باقابلیت‌ها و توانایی متفاوت تولید می‌شوند که هرکدام از آن قابلیت‌ها در تعیین قیمت جاروبرقی تأثیرگذار است. مؤلفه‌های مانند، تعداد موتور، نیروی موتور، توان کشش و اندازه مخزن در قیمت جاروبرقی‌های صنعتی تأثیر مستقیم دارند. یکی دیگر از عوامل بسیار تأثیرگذار در قیمت جاروبرقی‌های صنعتی برند و مارک آن است که ارتباط مستقیم با دوام و عملکرد جاروبرقی دارد. بهترین برندهای تولیدکننده جاروبرقی صنعتی که در بازار ایران موجود هستند عبارت‌اند از:

  • جاروبرقی صنعتی توسن
  • جاروبرقی صنعتی بوش
  • جاروبرقی صنعتی البرز
  • جاروبرقی صنعتی سپاهان
  • جاروبرقی صنعتی آنا
  • جاروبرقی صنعتی نورآئین تهران
  • جاروبرقی صنعتی کرشر
  • جاروبرقی صنعتی ام تی کو


خرید جاروبرقی صنعتی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید جاروبرقی صنعتی باید با توجه به نیاز خود به عواملی ازجمله، قدرت جاروبرقی صنعتی، میزان ظرفیت و جنس مخزن جاروبرقی صنعتی، قدرت موتور و مکش جاروبرقی صنعتی و فیلترهای آن توجه کرد تا بهترین انتخاب را با توجه به نیاز خود داشته باشید. همچنین در هنگام خرید جاروبرقی‌های صنعتی توصیه می‌شود به گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید تا خرید مطمئن را داشته باشید.

ما در فروشگاه اینترنتی کولیس مدل‌های مختلف جاروبرقی‌های صنعتی با برندهای مختلف برای شما فراهم کرده‌ایم تا با بررسی مدل‌های و در نظر گرفتند نیازهای خود خرید آسان و مطمئن داشته باشید.

زیر مجموعه ها

11 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 11 از 11 مورد