سشوار صنعتی

بهترین سشوار صنعتی 

سشوارهای صنعتی یکی از ابزارهای برقی است که انرژی الکتریکی را تبدیل به انرژی گرمایی می‌کنند. سشوارهای صنعتی ساختاری شبیه به سشوارهای خانگی دارند با این تفاوت که گرمای تولیدی آن‌ها و جریان باد خروجی آن‌ها بسیار بیشتر از سشوارهای خانگی است.

سشوارهای صنعتی از المنت و موتور تشکیل‌شده است، گرمای تولیدی المنت سشوارهای صنعتی بین 500 تا 700 درجه سانتی گراد است و موتور این ابزار وظیفه انتقال گرما را بر عهده دارد همچنین سشوارهای صنعتی قابلیت تنظیم تولیدی گرما را دارند. 

سشوارهای صنعتی با توجه مزیت عدم تولید شعله داری کاربردی وسیعی در صنایعی است که نیاز به گرمای زیاد. در هنگام استفاده از سشوارهای صنعتی باید جنس متریال را در نظر داشت تا گرمای تولیدی را بر اساس آن تنظیم کرد. از سشوار صنعتی برای کارهای از قبیل، گرم کردن لوله‌ها پلاستیکی در لوله‌کشی، باز کردن چسب‌ها قطعات الکتریکی، کندن رنگ‌ها از روی قطعه‌های کار، دودی کردن ماشین و ... می‌توان استفاده کرد.

سشوار صنعتی

تفاوت سشوار صنعتی و معمولی

قدرت سشوارهای صنعتی و معمولی از برق تأمین می‌شود با این تفاوت که ولتاژ و قدرت سشوارهای صنعتی بسیار بالاتر است. سشوارهای معمولی گرمای تولیدی بسیار پایینی دارند و مناسب برای خشک‌کردن موها و کارهای آرایشی هستند درحالی‌که سشوارهای صنعتی توانایی تولید گرما از 500 تا 700 درجه را بر عهده دارند و کاربرد اصلی سشوارهای صنعتی برای کارهای  صنعتی مانند خم‌کاری لوله‌های پلاستیکی، گرم کردن چسب‌ها، گرم کردن جوش ها، رنگ‌برداری، سوزاندن رنگ‌ها است که سشوار معمولی توانایی انجام این کارها را ندارد.

انواع سشوارهای صنعتی

سشوارهای صنعتی با توجه به منبع تغذیه به دو دسته برقی و شارژی تقسیم‌بندی می‌شوند

سشوار صنعتی برقی

سشوارهای صنعتی برقی از برق مستقیم برای تولید گرما استفاده می‌کنند. این مدل سشوارها دارای محدودیت جابه‌جایی نسبت به مدل‌های شارژی هستند. این مدل‌های بیشتر در صاف‌کاری‌ها ، لوله‌کشی‌ها و نقاشی‌ها کاربرد دارند و با توجه به استفاده از برق 220 ولت می‌توانند مانور حرارتی متفاوتی را بر روی قطعه کار داشته باشند.

سشوار صنعتی شارژی

منبع تغذیه سشوارهای صنعتی باتری‌های 18 ولت است به‌جز این مورد سشوارهای صنعتی وجه تمایز دیگری نسبت به سشوارهای صنعتی برقی ندارد اما همین محدودیت توان باتری باعث می‌شود قدرت و حرارت مدل‌های شارژی عمدتاً کمتر از مدل‌های برقی باشد و آن‌ها را مناسب برای کارهای مانند لحیم‌کاری پلاستیک و فلزات و ایجاد حرارت متمرکز با دمای بالا برای تعمیر قطعات الکتریکی کند. مزیت مدل شارژی نسبت به سشوارهای صنعتی برقی قابلیت جابه‌جایی آن است.
خرید سشوار صنعتی

قیمت سشوارهای صنعتی

قیمت سشوارهای صنعتی به عوامل مختلفی ازجمله ولتاژ، قدرت و عملکرد،  کیفیت ساخت، تکنولوژی‌های ویژه، قابلیت‌های اضافی و سایر که برندهای مختلف تولیدکننده بر سر این عوامل رقابت می‌کنند و هر برند با توجه به این قابلیت‌ها سشوارهای صنعتی با قیمت‌های مختلف را تولید می‌کنند. مهم‌ترین تولیدکننده‌های سشوار صنعتی عبارت‌اند از: بوش، ماکیتا، رونیکس، آروا، توسن، هیوندای و متابو 

خرید سشوار صنعتی

در هنگام خرید سشوار صنعتی باید به نوع عملکرد مورد انتظار و محل به‌کارگیری این ابزار دقت بالایی داشته باشید. عواملی ازجمله جریان هوا، المنت،  قابیلت تنظیم هوا، قطع کن حرارتی، نشانگر گرمای باقی‌مانده  در هنگام خرید سشوار صنعتی در نظر داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای خرید سشوار صنعتی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ابزارآلات کولیس مراجعه کنید. این مرکز خرید برندهای متنوعی از سشوار صنعتی را ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد با مقایسه مشخصات انواع محصول، خرید آنلاین، امن و لذت بخشی را تجربه کنید. خرید اینترنتی انواع ابزارآلات می‌تواند در زمان، انرژی و هزینه شما صرفه‌جویی کند.

زیر مجموعه ها

19 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 19 مورد