میخکوب شارژی

قیمت و خرید میخکوب شارژی

میخکوب شارژی ابزاری پیشرفته برای عملیات میخ‌کوبی و میخ کاری است. این ابزار با بهره داری از توان باتری نیروی لازم برای کوبیدن میخ را فراهم می‌کند. میخکوب شارژی ابزاری بسیاری کاربردی با کوبیدن میخ در فضاهای بالا و تنگ است. میخ‌کوب‌های شارژی ظاهری شبیه به تفنگ‌دارند. این ابزار دارای یک خشاب 20 تا 40 عددی میخ است.

مکانیزم ضربه زنی میخ‌کوب‌های شارژی به فنر وابسته است. نیروی باتری با چرخاندن  چرخ‌دنده‌ای داخل دستگاه فنرهای مکانیزم ضربه زنی را جمع می‌کند، بعد از جمع شدن، ضامن فنرها را نگاه می‌دارد و باعث می‌شود انرژی پتانسیل فنر در حداکثر خود باشد با فشار دادن ماشه نیروی فنر آزاد می‌شود. این نیروی بسیار بالا به میخ ضربه می‌زند و باعث پرتاب آن و کوبیدن آن به جسم می‌شود. بعد از کوبیدن میخ دستگاه حالت ابتدایی خود را می‌گیرد و آماده می‌شود تا میخ بعدی را بکوبد.

کاربرد میخ‌کوب شارژی

این ابزار در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد و باعث سرعت بخشیدن به پروسه‌های کاری و افزایش راندمان کار و بالا رفتن کیفیت محصولات می‌شود.

  • کارگاه‌های نجاری و مبلمان سازی

  • کارگاه‌های کابینت سازی

  • کارگاه‌های mdf

  • نصب کناف در دکوراسیون‌های داخلی

  • اتصالات دائمی و موقتی در ساختمان‌سازی  و کارهای عمرانی

  • نصب ورق‌های نازک فلزی

قیمت و خرید میخکوب شارژی از کولیس

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در میخ‌کوب‌های شارژی توان باتری آن‌ها است. توان باتری نشان‌دهنده قدرت آن است. عوامل دیگر در قیمت میخکوب شارژی کیفیت قطعات و برند تواید کننده آن است.

میخکوب شارژی به‌عنوان یک ابزار پیشرفته و کارآمد توسط برندهای مختلف تولید می‌شود، برندهای مانند رونیکس، ماکیتا، آروا، میلواگی وآاگ میخکوب‌های شارژی باکیفیت را در توان های مختلف تولید می‌کنند.

شما می‌توانید به‌صورت غیرحضوری از کولیس میخ‌کوب شارژی خود را تهیه کنید تا از این به بعد کارهای خود را سریعتر و با کیفیت بالاتر انجام دهید.

زیر مجموعه ها

6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 6 از 6 مورد