میخکوب شارژی

میخ کوب شارژی|خرید میخ کوب شارژی|قیمت میخکوب شارژی|فروش میخ کوب شارژی

قیمت و خرید انواع میخکوب شارژی

میخکوب شارژی ابزاری پیشرفته برای عملیات میخ‌کوبی است که در صنایع نجاری و مبلمان سازی، کابینت سازی، کارگاه ام دی اف، نصب کناف در دکوراسیون داخلی، صنعت ساختمان سازی و نصب ورق‌های نازک فلزی کاربرد دارد. این ابزار با بهره گیری از باتری قوی نیروی لازم برای کوبیدن میخ را فراهم می‌کند. میخ کوب شارژی ابزاری بسیاری کاربردی است که در فضاهایی که دسترسی مناسبی ندارند و یا نیاز به سرعت عمل بالا است به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. میخ‌کوب‌های شارژی ظاهری شبیه به تفنگ‌ دارند و دارای یک خشاب 20 تا 40 عددی میخ هستند.

مکانیزم ضربه زنی فنر دار میخکوب‌ شارژی به این صورت است که نیروی باتری با چرخاندن چرخ‌دنده‌ای داخل دستگاه فنرها را جمع می‌کند؛ بعد از جمع شدن، ضامن فنرها را نگاه می‌دارد و باعث می‌شود انرژی پتانسیل فنر در حداکثر خود باشد. با فشار دادن ماشه نیروی فنر آزاد می‌شود. این نیروی بسیار بالا به میخ ضربه می‌زند و باعث پرتاب آن و کوبیدن آن به جسم می‌شود. بعد از کوبیدن میخ دستگاه حالت ابتدایی خود را می‌گیرد و آماده می‌شود تا میخ بعدی را بکوبد.
میخکوب شارژی

قیمت میخکوب شارژی

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت میخ‌ کوب‌های شارژی توان باتری آن‌ها است. توان باتری نشان‌دهنده قدرت این ابزار است. عوامل دیگری که بر قیمت میخکوب شارژی تأثیر می‌گذارند عبارتند از: کیفیت قطعات، وزن دستگاه و برند تولید کننده آن. میخکوب شارژی به‌عنوان یک ابزار پیشرفته و کارآمد توسط برندهای مختلف تولید می‌شود، برندهایی مانند رونیکس، ماکیتا، آروا، میلواگی وآاگ میخکوب‌ شارژی باکیفیت را در توان‌های مختلف تولید می‌کنند. برای مقایسه ویژگی‌ها و قیمت انواع میخکوب شارژی از برندهای مختلف، محصولات موجود د رادامه این صفحه از فروشگاه ابزارآلات برقی و شارژی کولیس را مشاهده نمایید.

خرید میخکوب شارژی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

چنانچه قصد خرید میخکوب شارژی دارید، باید به موارد مختلفی مانند برند، قیمت، نوع باتری و فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، توجه کنید تا خریدی مقرون به صرفه و هوشمندانه داشته باشید و سرعت عمل انجام پروژه‌های خود را افزایش دهید.

خرید میخکوب شارژی

فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس یک مرجع معتبر فروش اینترنتی انواع ابزارآلات و دستگاه‌های صنعتی است که با ارائه انواع محصولات باکیفیت و ضمانت اصالت کالا با قیمت کاملاً رقابتی، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار ایران به دست آورد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید. خرید میخکوب شارژی از فروشگاه کولیس  فرایند آسان و کوتاه مدتی دارد.

زیر مجموعه ها

6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 6 از 6 مورد