آچار بکس برقی و شارژی

خرید بکس برقی و شارژی (آچار بکس) با قیمت مناسب|کولیس

خرید بهترین آچار بکس برقی و شارژی

آچار بکس برقی یکی از ابزارهای برقی بسیار مهم برای باز و بسته کردن پیچ‌ها و مهره‌ها است. آچار بکس های برقی نیروی گشتاور خود را با کمک منبع الکتریکی تأمین می‌کنند. این ابزار با به همراه داشتن سکوت‌های مختلف  مناسب برای باز و بسته کردن انواع مهره‌های سفت شده، زنگ‌زده و یخ‌زده است که نیروی دست  گشتاور لازم برای باز کردن این مهره را فراهم نمی‌کند. 

هرچه توان الکتروموتور آچار بکس های برقی و شارژِی بیشتر باشد قدرت گشتاور آن نیز بیشتر است و می‌تواند عملیات باز و بسته کردن را با سرعت بیشتر و انرژی مصرفی کمتری باز و بسته کند. آچار بکس های برقی کاربرد گسترده‌ای در صنایع تولیدی، مکانیکی‌ها، آپارتی‌ها  و... غیره دارند.

انواع و کاربردهای آچار بکس برقی و شارژی

آچار بکس های برقی را به‌طورکلی می‌توان بر اساس منبع تأمین‌کننده نیرو به دسته کلی برقی و شارژی تقسیم‌بندی کرد.

آچار بکس برقی

آچار بکس های برقی با کابل مستقیم به پریز برق متصل می‌شوند و نیروی گشتاور خود را از برق مستقیم تأمین می‌کنند. این مدل از آچار بکس شارژی که از باتری‌های قدرتمندی برخوردار نیستند دارای قدرت بیشتری است اما مانور پذیری کمتری همراه دارد. آچار بکس برقی با سرعت بسیار بالا پیچ‌ها را باز و بسته می‌کند تا به فرآیند کارها سرعت ببخشد. عموماً آچار بکس های برقی دارای مکانیسم قطع کننده هستند و به‌محض محکم شدن مهار یا رها شدن مهار، نیروی گشتاور دستگاه متوقف می‌شود تا از هرز شدن مهره‌ها جلوگیری کنند.

آچار بکس شارژی

آچار بکس های شارژی مکانیسم مشابه به آچار بکس های برقی دارند با این تفاوت که نیروی چرخشی، حرکتی و گشتاوری خود را به کمک باتری لیتیوم تأمین می‌کنند. عموم آچار بکس های شارژی از قدرت پایین‌تری نسبت به آچار بکس های برقی برخوردار است، اما با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن باتری لیتیومی با توان بسیار بالا، امروزه قدرت آچار بکس شارژی با آچار بکس های برقی برابری می‌کند، علاوه بر این آچار بکس های شارژی از مزیت جابه‌جایی و مانور پذیری بالاتری برخوردار هستند. در هنگام استفاده از آچار باکس شارژی باید از شارژ بودن باتری اطمینان حاصل کنید و توصیه می‌شود همواره باتری اضافه همراه خود داشته باشید.

 قیمت آچار بکس برقی و شارژی

قیمت آچار بکس های برقی و شارژی به عوامل مختلفی ازجمله برند تولیدکننده ابزار بستگی دارد. قیمت آچار بکس های برقی برندهای آلمانی بوش، برند ژاپنی ماکیتا به دلیل کیفیت بالا از قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندها برخوردار هستند. برندهای تولید ابزارهای برقی ایرانی مانند رونیکس، توسن، آروا علاوه بر کیفیت مناسب دارای قیمت مناسب‌تری هستند. همچنین در بازار برندهای چینی مختلفی وجود دارند که دارای کیفیت‌های متنوع از این ابزار هستند، برندی مانند کرون دارای بازار جهانی و محصولات شناخته‌شده است که آچار بکس های آن از کیفیت مناسبی برخوردار هستند.

از عوامل دیگر تأثیرگذار در قیمت آچار بکس های شارژی و برقی توان آچار، وزن و ابعاد، میزان نیروی گشتاور، سرعت باز و بسته کردن مهره‌ها و نرخ ضربه آچار و ...می‌توان نام برد.

 خرید آچار بکس برقی و شارژی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس 

در هنگام خرید آچار بکس برقی و شارژی با توجه به نیاز خود باید به عواملی نظیر، نیروی گشتاور، وزن، بدنه، سرعت باز و بسته کردن پیچ‌ها و ... توجه کرد.

نیروی گشتاور مهم‌ترین مؤلفه در هنگام خرید بکس برقی و شارژی است. نیروی گشتاور نشان دهند عملکرد دستگاه در باز و بسته کردن مهره‌ها است و هرچه نیروی گشتاور بالاتر باشد عملکرد و راندمان دستگاه بالاتر است.

مؤلفه دیگر که هنگام خرید آچار بکس برقی و شارژی باید توجه کرد جنس بدنه و وزن دستگاه است، جنس بدنه علاوه بر نشان دادن مقاومت دستگاه در وزن دستگاه تأثیر مستقیم دارد. سعی کنید آچار بکس سبک‌تر با بدنه مقاوم انتخاب کنید تا دچار خستگی کمتری هنگام کار کردن با آچار بکس شوید. یک عامل بسیار مهم دیگر که در راندمان کاری تأثیر مستقیم دارد بازه سرعت آچار بکس است.

برای خرید آچار بکس، باید سایزبندی سوکت های آن را در نظر داشته باشید، هرچه سایزبندی سوکت ها گسترده‌تر باشد عملکرد دستگاه بالاتر است و می‌تواند پیچ‌ها و مهره‌های متنوع‌تری را باز و بسته کند.

شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کولیس انواع آچار بکس های برقی و شارژی را مقایسه کنید و با توجه به نیازهای خود بهترین انتخاب را برای کارهای خود داشته باشید.

زیر مجموعه ها

11 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 11 از 11 مورد