اره میزی

اره میزی | مشخصات و قیمت اره میزی تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع اره میزی در وبسایت کولیس

اره میزی از یک میز ، یک موتور محرک و یک تیغه‌اره دیسکی درست‌شده است. این ماشین توانایی برش‌های دقیق طولی و عرضی بر روی ورق‌های با ضخامت محدود دارد. میز اره میزی نقش تعیین‌کننده‌ای در عملکرد این دستگاه دارد و قابلیت را به دستگاه می‌دهد که برش طولی چوب را بدون محدودیت خاصی انجام دهد.

اره میزی دارای ساختار بسیار ساده است. بر روی میز کار اره میزی شکافی وجود دارد که تیغه از آن بیرون زده‌شده است و موتور حرکت دهنده تیغه بر زیر آن نصب‌شده است. میزان بیرون‌زدگی و زاویه برش تیغ اره میزی قابلیت تنظیم شدن دارند تا ورق‌ها را باضخامت‌ها مختلف و در زوایا متفاوت برش دهد. 

برخلاف دیگر ابزارهای برش که اره را بر روی قطعه کار حرکت می‌دهیم در اره میزی قطعه کار را در مسیر تیغه‌اره میزی حرکت می‌دهیم تا عملیات برش‌کاری انجام شود.
قیمت اره میزی

کاربرد اره میزی 

کاربرد اره میزی در کارگاه‌های مختلف تولیدی چوب، MDF و دیگر آلیاژ‌ها است. اره میز کارگاهی نقش بسیاری در تولیدات کارگاه‌ها دارد. کارایی عمده اره میزی در لیست زیر است.

 • برش مختلف طول چوب

 • برش‌کاری بر اساس ضخامت آلیاژ

 • انجام برش‌های فارسی و زاویه در به‌صورت عرضی

 • برش الوارهای با قطر و نوع تیغه برش

انواع اره میزی

اولین مسئله در تقسیم‌بندی اره‌های میزی اندازه آن‌ها است. اره میزی می‌توانند به سه دسته کلی، اره کوچک ، اره میزی‌های متوسط و اره میزهای بزرگ تقسیم‌بندی کرد که اره میزی‌های بزرگ مناسب برای کارخانه تولیدی چوب بزرگ است. اره میزی بر اساس کارکرد دارای سه بندی رایج هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

اره رو میزی 

اره مدل‌های کوچک اره‌های میزی هستند که مناسب برای کارگاه کوچک و خانه‌ای هستند این اره از میز برش و تیغه کوچک‌تر برخوردار هستند و موتور آن‌ها دارای قدرت کمتری هستند.

اره میز دروکن

رایج‌ترین مدل اره‌های رو میزی اره‌های دروکن هستند. این اره‌ها مناسب برای کارهای صنعتی و نیمه‌صنعتی هستند.

اره میزی CNC

پیشرفته‌ترین اره‌های میزی، مدل‌های CNC هستند. این اره مناسب برای کارخانه‌ها بزرگ هستند که برش‌های بسیاری را بر روی قطعه‌ها کار انجام می‌دهند. اره میزی CNC با کمک برنامه‌های کامپیوتری می‌توانند برش‌های پیچیده را با حداکثر سرعت انجام دهند.
خرید اره میزی

قیمت اره میزی

قیمت اره میزی به عوامل مختلفی ازجمله آلیاژ میز کار و اندازه آن، قدرت موتور، تیغه‌های به‌کاررفته در دستگاه بستگی دارد. اره‌های رو میزی قیمت پایین‌تری نسبت به اره‌های دروکن و اره‌های بزرگ دارند و گران‌ترین اره میزی مدل‌های CNC هستند. برند تولیدکننده اره‌های میزی یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده قیمت هستند، معروف‌ترین برندهای تولیدکننده اره میزی عبارت‌اند از:

 • اره میزی رونیکس
 • اره میزی رونیا
 • اره میزی بوش
 • اره میزی ماکیتا
 • اره میزی متابو
 • اره میزی کرون
 • اره میزی دیوالت
 • اره میزی آاگ

خرید اره میزی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید اره میزی باید با توجه به نیاز خود به قدرت موتور و تک فاز یا سه فاز بودن آن توجه کرد. همچنین قطر اره و ارتفاع قرارگیری تیغه دستگاه به میزان ضخامتی که اره میزی می‌تواند برش دهد ارتباط مستقیمی دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. همچنین سرعت چرخش تیغه به‌دقت دستگاه و زوایا برش آن بستگی دارد. 

از عوامل تعیین‌کننده دیگر در قیمت دستگاه می‌توانند به دارا بودن تجهیزاتی مانند ترمز نگه‌دارنده تیغه، مکنده پشت تیغه‌اره میزی و سهولت در جابه‌جایی اشاره کرد. فروشگاه کولیس انواع اره‌های میزی باکیفیت بالا را در برندهای مختلف برای شما موجود کرده است تا شما بتوانید به‌صورت آنلاین خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

زیر مجموعه ها

10 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 10 از 10 مورد