تسمه دینام

قیمت و خرید انواع تسمه دینام خودروهای مختلف

تسمه دینام یکی از انواع تسمه است و برای انتقال انرژی چرخشی موتور به دینام استفاده می‌شود. این قطعه دور یک پولی مخصوص به خود پیچیده می‌شود که بر سر میلنگ اتصال پیداکرده است و با روشن شدن و شروع به کار کردن موتور انرژی گشتاور موتور را به دینام انتقال می‌دهد. به همین دلیل تسمه دینام، یکی از مهم‌ترین قطعات خودروها است و بدون آن هیچ خودرویی توانایی حرکت ندارد. 

مدل‌های مختلف تسمه دینام بر اساس شماره تسمه

تسمه دینام‌ها دارای مدل‌های مختلفی است که هرکدام برای خودروهای متفاوت به کار می‌روند. این مدل تسمه‌ها  بر اساس اندازه، تعداد دندانه و مشخصات فنی کدبندی می‌شوند تا متوجه شویم کدام تسمه مناسب خودرو است در ادامه چند مدل از تسمه مناسب خودروهای داخلی را بیان ‌می‌کنیم.

تسمه دینام پژو 206 

تسمه دینام دانگیل مدل 6PK 1565

تسمه دینام پراید 

تسمه دینام سی بی کو مدل 900*9.5

تسمه دینام آردی

تسمه دینام ۸۳۵*۵/۱۰  یا تسمه هیدرولیک ایساکو کد 2070200614

تسمه دینام پژو پارس، پژو 405 و سمند 

تسمه دینام پاورگریپ شماره 1660 کد 170601009 

قیمت تسمه دینام در بازار

قیمت تسمه دینام به  عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین معیار مهم در قیمت، برند تولید کننده این محصول است، همچنین کیفیت و جنس تسمه دینام‌ها در تعیین قیمت این محصول تاثیر دارند.

خرید انواع تسمه دینام در سایت کولیس

اولین نکته‌ای که هنگام خرید تسمه دینام باید به آن دقت کنیم کد مناسب  بر اساس نوع خودرو است. تسمه دینام خودروهای، پراید، پژو، دنا و ... با یکدیگر متفاوت است. اما مواردی نیز هستند که در تمام آن‌ها مشترک است و در هنگام خرید باید به آن‌ها توجه کنیم. تسمه دینام خوب، جنس نرم و انعطاف پذیری بالایی دارد و دوخت مرتب و منظم  برخوردار است و اتصالات آن بسیار محکم است. از خرید تسمه‌ تایم‌های خشک اجتناب کنید چون انعطاف‌پذیری پایینی دارند به‌راحتی از بین می‌رود.  ما در سایت کولیس مدل‌های مختلف از انواع تسمه دینام را موجود داریم، برای مشاهده و خرید تسمه دینام به  لیست زیر مراجعه کنید:

زیر مجموعه ها

95 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 95 مورد