رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای | مشخصات و قیمت رولبرینگ استوانه ای تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای از یک استوانه پر از ساچمه تشکیل شده که توانایی بالایی در برابر فشار بار دارد. این قطعات دارای حلقه‌هایی هستند که قفسه‌ها و ساچمه‌ها در میان آن قرار می‌گیرند و از هم جدا نمی‌شوند و می‌توانند روی حلقه‌های دیگر سوار شوند. انواع رولبرینگ استوانه ای بسیار با کیفیت و به روز هستند و در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند. روانکاری و روغن کاری این قطعات باعث بهبود عملکرد آن می‌شود. به خاطر طراحی خاص آن و تماس ساچمه و لبه‌های بلربینگ، تحمل بار و حرارت نیز در این قطعات افزایش می‌یابد. امروزه فروش اینترنتی رولبرینگ استوانه ای رایج شده است و هنگام خرید آن حتماً باید به مشخصات و کاربرد آن توجه کنید.

رولبرینگ استوانه‌ای

کاربرد رولبرینگ استوانه ای

این وسیله برای قطعاتی که حلقوی هستند و ابزاری که نیاز به حرکت دایره‌ای و نیم دایره‌ای دارند، به کار برده می‌شود. برای مثال، در خودروها از این تجهیزات برای قطعاتی که نیاز به چرخش دارند، استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای این ابزار می‌توان به کاربرد آن‌ها در وسایل چرخشی ماشین آلات کشاورزِی، کشتی سازی، کارخانه‌های سنگ، پتروشیمی و تجهیزات پزشکی نام برد. البته با توجه به نوع محصولات کاربرد هر یک متفاوت است. معمولاً این قطعات بسیار مقاوم هستند و بار سنگینی را تحمل می‌کنند. در کارهایی که نیاز به سرعت بالا هست نیز می‌توان از محصول استفاده کرد. علاوه بر تنوع در اندازه، ابعاد و طرح، این ابزار طول عمر زیادی دارد و باعث کاهش اصطکاک میله و حلقه می‌شود. 

بهترین برند رولبرینگ استوانه ای

بهترین برندهای این محصولات به ترتیب به کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، روسیه و چین تعلق دارد. انواع شناور این محصول در دو دستهNU  و N قرار می‌گیرند و انواع غیر شناور با مدل  NJ نام گذاری می‌شوند. اکثر این محصولات که در ایران به فروش می‌رسند ساخت آلمان هستند. انواع رولبرینگ استوانه ای آلمانی بعد از آمریکا دارای تنوع و کیفیت بالایی هستند. این برندها دارای یک قرن تجربه در زمینه بلبرینگ و رولبرینگ دارند. در ایران نیز حدود 50 سال است که این محصولات در بازار عرضه می‌شوند و همیشه با رضایت مشتریان همراه بوده است. بهترین برندهای آلمانی موجود در بازار ایران عبارتند از FAG، SKF، Stieber و INA. در فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس نیز انواع مدل‌های دستهNU ، N و غیره به فروش می‌رسند. اکثر این محصولات برای بارهای شعاعی بالا و سرعت‌های بالا مناسب هستند.

قیمت رولبرینگ استوانه ای

همه ما هنگام خرید رولبرینگ استوانه ای به قیمت آن توجه می‌کنیم. با توجه به اینکه این محصولات دارای کیفیت بالایی هستند و کاربرد آن در تمام صنایع ضروری است، افراد زیادی به این محصول نیاز دارند. قیمت رولبرینگ استوانه ای به عوامل متعددی همچون سایز، تعداد ساچمه و نوع آن (یک ردیفی یا پر غلتک) وابسته است. همچنین متریال و تکنولوژی به کار رفته در محصول، کیفیت، طول عمر مفید، برند و کشور سازنده بر قیمت رولبرینگ استوانه ای مؤثر است. یکی از مزایایی که خرید اینترنتی رولبرینگ استوانه ای دارد، این است که دیگر نیازی به هزینه رفت و آمد نیست و می‌توانی از معتبرترین فروشگاه آن را انتخاب و خریداری کرد. در فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس نسبت به سایر فروشگاه‌ها انواع محصولات صنعتی دستی و برقی با نازل ترین قیمت به فروش می‌رسند.

خرید رولبرینگ استوانه‌ای

خرید رولبرینگ استوانه ای در فروشگاه کولیس

فروش اینترنتی رولبرینگ استوانه ای دارای مزایایی است که همه ما با آن آشنا هستیم. فروشگاه اینترنتی کولیس با سال‌ها تجربه در زمینه عرضه محصولات و ابزارآلات صنعتی بسیار معتبر است. برای خرید اینترنتی رولبرینگ استوانه ای باید به نکاتی توجه کرد که در این بخش به آن اشاره می‌کنیم. در گام اول باید به قیمت مناسب، مشخصت فیزیکی از جمله سایز، اندازه و قطر رولبرینگ توجه کنید. با توجه به کاری که می‌خواهید انجام دهید باید سایز و مدل مورد نظر را در نظر انتخاب کنید. در صورتی که ابعاد محصول مورد نظر متناسب با نیاز شما نباشد، این خرید فایده ای ندارد. سپس محصول مورد نظر را با برندهای مختلف مقایسه کنید و نظرات مردم را درباره محصول مورد نظر مطالعه کنید و در نهایت یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. معتبر بودن فروشگاه نیز بسیار مهم است. در ادامه این صفحه انواع این محصول به همراه مشخصات و قیمت آن عنوان شده است.

زیر مجموعه ها

10 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 10 از 10 مورد