تسمه کشاورزی

تسمه کشاورزی | خرید تسمه کشاورزی|فروش آنلاین تسمه کشاورزی|قیمت تسمه کشاورزی

قیمت و خرید تسمه کشاورزی در کولیس

تسمه کشاورزی (Agriculture belt) یکی از مهم‌ترین انواع تسمه در ماشین‌آلات کشاورزی است. این تسمه‌ها نقش بسیار مهمی در صنعت کشاورزی دارند و بدون آن‌ها بخشی از فرآیند‌های کشاورزی دچار اختلال می‌شود. جنس تسمه کشاورزی ترکیبی از الیاف مقاوم است که خمیدگی تسمه را کاهش می‌دهد و استحکام آن را بالا می‌برد به این همین دلیل این مدل تسمه‌ها مقاومت بالایی در برابر آلودگی‌ها و سایش دارند و ضد الکتریسیته ساکن هستند.

انواع تسمه کشاورزی

تسمه‌ کشاورزی متناسب با ماشین و ابزار‌های صنعتی انواع مختلفی دارد که در سایزها  و در انواع  مختلف به بازار عرضه می‌شود. عنوان تسمه‌ کشاورزی عبارت‌اند از:

تسمه وی بلت

این مدل تسمه به‌عنوان تسمه‌پروانه نیز شناخته می‌شود و انواع مختلفی دارد. برای انتقال قدرت و حرکت به  ماشین‌های کشاورزی مانند تراکتورها و ابزارهای کشاورزی مانند پمپ‌ها استفاده می‌شود.

تسمه تایمینگ

در تمامی ماشین‌های صنعتی این تسمه کاربرد دارد. این تسمه‌ها به دلیل دندانه‌دندانه بودن دقت بسیار بالایی در انتقال حرکت زمان‌بندی دقیق به ماشین‌آلات کشاورزی دارند.

تسمه برزنتی

یکی از پرمصرف‌ترین تسمه‌های صنعتی است. در کشت‌های کشاورزی از صنعت تولید دانه‌های روغنی بسیار کاربرد دارد. این مدل تسمه‌ها به دلیل طراحی ساده به‌راحتی تعویض می‌شوند.

تسمه شیاری

این مدل تسمه‌ها از یک‌سو در صنعت‌های بزرگ و از سوی دیگر در لوازم‌خانگی کاربرد دارند.ین تسمه‌ها به دلیل داشتن شیار قدرت و پایداری بیشتری  دارند.

کاربرد تسمه کشاورزی

تسمه‌ کشاورزی در ابزارآلات کشاورزی و ماشین‌های کشاورزی کاربرد دارند. اکثر ماشین‌آلات سنگین صنعتی ازجمله لودرها، بولدوزرها، بکهولودر، تراکتورها بدون این وسیله مصرفی صنعتی کارکرد و عملکرد خود را از دست می‌دهند. علاوه براین این مدل تسمه‌ها با طراحی پهن و مقاوم خود برای انتقال قدرت موتور به محرک‌های مانند سایبان‌ها، کودپاش‌ها، سم‌پاش‌ها و... استفاده می‌شوند.  تسمه‌ کشاورزی باکیفیت توانایی بالایی انتقال نیرو و مقاوم در برابر حرارت هستند.

کولیس مرکز پخش تسمه‌ کشاورزی در کشور

در هنگام خرید تسمه‌ کشاورزی باید به مؤلفه‌های جنس و سایز تسمه، برند و کشور تولیدکننده و مهم‌تر از همه به کاربردی که دارد دقت کنید تا خرید مطمئن را داشته باشید. ویژگی‌های دیگر که هنگام خرید تسمه کشاورزی باید به آن دقت کرد قدرت کشش و مقاومت در برابر عوامل شیمیایی، شرایط محیطی و گرما است. کشاورزان و کاربران ماشین‌آلات صنعتی شما می‌توانید تسمه‌های کشاورزی موردنیاز خود را به‌صورت آنلاین از سایت تجهیزات صنعتی کولیس خریداری کنید.

زیر مجموعه ها

600 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 600 مورد