جک

قیمت و خرید انواع جک

جک ماشین تجهیزاتی است که برای بلند کردن جزئی خودرو از روی زمین استفاده می‌شود و می‌تواند خودرو را برای تعویض لاستیک پنچر شده یا انجام تعمیرات در زیر آن بلند کند. اکثر وسایل نقلیه دارای جک خودرو هستند که در کنار تایر زاپاس قرار داده شده است، زیرا این ابزار جزء جدایی ناپذیر از فرآیند تعویض لاستیک هستند. تعمیرگاه‌های خودرو و مراکز تعویض لاستیک نیز مجهز به انواعی از جک هستند که بتواند هر نوع خودرو با وزن متفاوت را بلند نمایند. استفاده از این ابزار بسیار آسان است و نیروی کمی برای به حرکت درآمدن لازم دارد، اما کار در زیر خودرو مستلزم استفاده از قطعات جک و پایه‌های اکسل با دوام و با کیفیت بالا خواهد بود. 

انواع جک

انواع جک در ساختار، عملکرد و نحوه استفاده متفاوت هستند و هر کدام کارایی خاصی دارند. در ادامه انواع آن را معرفی می‌کنیم:

جک سوسماری: این تجهیزات از نوع هیدرولیکی هستند و در سه نوع کورسی، پایه بلند و بادی تولید می‌شوند که به ترتیب برای بلند کردن خودروهای با ارتفاع کم، یا در تعمیرگاه‌ها برای بلند کردن هر دو چرخ اتومبیل و یا برای بلند کردن ماشین‌های سنگین به کار می‌روند.

جک روغنی: این ابزار که محبوب‌ترین و رایج‌ترین نوع جک است، ساختاری شبیه به بطری دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است؛ تنها کافی است دسته آن را به بالا و پایین حرکت دهید. این ابزار برای بلند کردن سنگین‌ترین نوع ماشین مناسب است و با اندازه کوچک خود، ظرفیت بلند کردن 2 تا 12 تن را دارد که باعث می‌شود وجود آن در هر تعمیرگاه خودرویی ضروری باشد.

جک قیچی: این ابزار قدیمی‌ترین نوع جک ماشین است که ساختاری شبیه به بازوهای قیچی دارد. با چرخاندن پیچی که دو طرف آن را به یکدیگر متصل می‌کند، ارتفاع آن زیاد شده و خودرو را بالا می‌برد. این محصول ابعاد کوچکی دارد و کار با آن آسان است و لازم نیست نگران نشت روغن از آن باشید.

جک برقی: این نوع ابزار با کمک بر ق کار می‌کند و نیازی به نیروی دست انسان ندارد. سرعت بالا بردن اجسام با استفاده از این محصول بیشتر است.

قیمت جک

قیمت جک بستگی زیادی به نوع، ظرفیت، جنس و برند آن دارد. در حال حاضر برند رونیکس با تولید انواع جک روغنی باکیفیت، جایگاه ویژه‌ای را در بازار ابزارآلات به دست آورد. برای مقایسه قیمت انواع این تجهیزات می‌توانید محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صهعتی کولیس را مشاهده و بررسی نمایید.

خرید انواع جک در فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید مطمئن جک بایدابتدا به کاربرد مورد نظر خود دقت نمایید و ابزاری را انتخاب کنید که تحمل وزن مناسب و طول عمر بالایی دارند. همچنین توصیه می‌کنیم برای خرید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید و کالای اصل بخرید تا ایمنی و کیفیت کار خود را بهبود بخشید. 

فروشگاه اینترنتی معتبر ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع جک روغنی باکیفیت را از برند معتبر رونیکس با ضمانت اصالت کالا و قیمت کاملاً رقابتی عرضه می‌نماید. 

زیر مجموعه ها

3 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 3 از 3 مورد