چکش تخریب

چکش تخریب | مشخصات و قیمت چکش تخریب تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع چکش تخریب از فروشگاه اینترنتی کولیس

قیمت و خرید انواع چکش تخریب

چکش تخریب یا هیلتی یکی از ابزارهای برقی است که به طور خاص برای تخریب سازه طراحی شده و جایگزین کلنگ و پتک‌های سنتی است. این ابزار به صورت برقی، بادی، بنزینی و هیدرولیکی تولید می‌شود و دارای یک نوک فولادی است که در سطوح سخت نفوذ می‌کند. ابزارهای چکش تخریب به اندازه کافی قوی هستند و می‌توانند مواد مختلف مانند دیوارهای چوبی، سطوح بتنی و کف کاشی را خرد کنند.

انواع چکش تخریب

مهم‌ترین تفاوت انواع چکش برقی در وزن آنها است که از 6 کیلو تا 30 کیلو متفاوت می‌باشد. هر چه وزن چکش تخریب بیشتر باشد، قدرت این ابزار بیشتر خواهد بود.

چکش تخریب 7 کیلویی: برند آروا و توسن این نوع چکش تخریب را تولید می‌کنند که توان 1300 وات، سرعت ضربه 3900 در دقیقه و قدرت ضربه 18 و 12 ژول دارد.

چکش تخریب 11 کیلویی: برند آروا این نوع چکش را نیز تولید می‌کند که دارای توان و قدرت ۱۷۰۰ وات است. این چکش تخریب دارای سرعت ضربه ۲۱۰۰ ضربه بر دقیقه بوده و قدرت هر ضربه آن ۴۰ ژول است.

چکش تخریب 14 کیلویی: برند رونیکس این نوع چکش با کیفیت را تولید می‌کند که موتور قدرتمند 1700 وات، قدرت ضربهٔ 45 ژول واقعی و 1300 ضربه در هر دقیقه با قلم HEX دارد.

چکش تخریب 16 کیلویی: برندهای آروا، توسن، ماکیتا و رونیکس تولید کننده این نوع چکش برقی هستند که قابلیت 1500 تا 1700 وات توان و 1400 ضربه در دقیقه با قدرت 50 ژول دارد.

چکش تخریب 17 کیلویی: برندان سیان تولید کننده این چکش برقی با  قدرت ۱۹۰۰ وات و شدت ضربه ۶۰ ژول است.

قیمت چکش تخریب

فاکتورهایی مانند وزن، نوع نیرو محرکه، قدرت و برند سازنده تعیین کننده قیمت چکش تخریب هستند. با این حال، باید مرکزی را برای خرید پیدا کنید که قیمت‌های مناسب و رقابتی ارائه نماید. فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی معتبر و شناخته شده کولیس انواع چکش تخریب را از برندهای مطرح با قیمت مناسب ارائه می‌نماید که برای مقایسه محصولات آن می‌توانید به ادامه این صفحه توجه نمایید.

خرید انواع چکش تخریب از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی  کولیس

اولین نکته برای خرید انواع چکش تخریب هدف از استفاده از آن است. به عنوان مثال، چکش تخریب پنوماتیک که با کمپرسور باد کار می‌کند بهترین گزینه برای راه سازی است، زیرا به برق نیاز ندارد. اما رایج‌ترین نوع چکش تخریب، چکش برقی است که با مشخص کردن کاربرد مورد نظر خود، می‌توانید وزن آن را تعیین کنید.

می‌توانید باکیفیت‌ترین چکش تخریب را از برندهای معتبر با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن در محل کار خود تحویل بگیرید.

زیر مجموعه ها

40 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 40 مورد