صفحه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر | مشخصات و قیمت صفحه گرانیت بر تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع صفحه گرانیت بر

صفحه گرانیت بر نوعی صفحه برش است که روی دستگاه سنگ فرز قرار می‌گیرد و برای کاربری‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. همان‌طور که از نام آن پیدا است، این صفحه با بریدن سنگ گرانیت رنگ و جلوه نمای داخلی و خارجی ساختمان‌ها را بهبود می‌بخشد و فضاهایی زیباتر می‌سازد.

سنگ گرانیت در ضخامت‌های مختلفی در صنعت ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این امر باعث شده است تا در زمان خرید صفحه گرانیت بر، بتوانید از بین انواع مختلفی از آن با ضخامت‌های مختلف انتخاب کنید. تکنولوژی، مواد و متریال به‌کاررفته در صفحات مختلف متفاوت از یکدیگر است؛ بنابراین باید صفحه مخصوص طراحی‌شده برای ضخامت سنگ موردنظر خود را تهیه کنید.

کاربرد صفحه گرانیت بر

امروزه برای انواع برشکاری‌ها و کار با قطعات مختلف از انواع صفحات استفاده می‌کنند که صفحه گرانیت بر یکی از آن‌ها است. این محصول نقش مهمی در رنگ و لعاب‌دادن به نمای داخلی و خارجی بناها دارد و با استفاده از آن می‌توان زیبایی محیط را افزایش داد.

این ابراز را شما می‌توانید به‌راحتی روی فرز نیز نصب کنید و برشکاری خود را انجام دهید. مثلا یکی از کاربردهای آن برای برش سنگ‌های گرانیتی است که معمولا ابعادی در حدود 2 تا 5 متر دارند. روی سطح این صفحه شیارهای متعددی است تا برشکاری بهتر و راحت‌تر انجام شود. همچنین نیرویی ضربه‌ای تولید می‌کند تا قطعه به بهترین شکل جدا شود. 

انواع صفحه گرانیت بر

بهترین برند صفحه گرانیت بر

یکی از بهترین برندهای فعال تولیدکننده این محصول، رونیکس است. این شرکت ابزار و تجهیزات مختلف را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کند. درصورتی‌که قصد خرید گرانیت بر رونیکس دارید، به مشخصات آن دقت کنید.

رونیکس از جدیدترین تکنولوژی‌ها در ساخت محصولات خود استفاده کرده که باعث شده است شاهد شیارهای منظم و دقیق در سطح سگمنت‌ها باشیم. در نتیجه این اتفاق اصطکاک در حین کار با صفحات کاهش پیدا کرده است و سرعت برش نیز افزایش پیدا می‌کند. همچنین کیفیت برش از اول تا انتهای ارتفاع سگمنت، یکسان و بالا است. ساخت صفحه گرانیت بر رونیکس با روش Hot Press است که از جدیدترین سیستم‌های تمام‌اتوماتیک جهان بهره می‌برد. همچنین این سیستم‌ها از استانداردهای اروپایی TUV و CE اروپا استفاده می‌کنند.

رونیکس در بخش الماسه نیز با به کار گرفتن فرمولاسیون نوین توانسته است تا کیفیت برش و عمر کارکرد صفحات را افزایش دهد. هر صفحه می‌تواند سنگ گرانیت را با ضخامت مشخصی برش دهد. رونیکس برای راحتی صنعتگران، این محصول را با قطرهای 115 تا 230 تولید کرده و به بازار عرضه می‌کند. همچنین صفحات مختلفی برای ایجاد برش‌های متفاوت و متنوع با ابزارآلات مختلف وجود دارد.

قیمت صفحه گرانیت بر

قیمت گرانیت بر برندهای مختلف، متفاوت از یکدیگر است و تحت‌تأثیر دو عامل قرار می‌گیرد. اولین آن شهرت برند و عامل دیگر کیفیت محصولاتش است. در حال حاضر 5 شرکتی که محصولات باکیفیت عالی و قیمت مناسب خود را روانه بازار می‌کنند عبارت‌اند از رونیکس، نووا، ماکیتا، اکوا و تولز آن‌ها هستند. اندازه این محصول نیز قیمت آن را دستخوش تغییر می‌کند.

خرید صفحه گرانیت بر

خرید صفحه گرانیت بر در فروشگاه کولیس

زمان خرید صفحه گرانیت بر باید به اندازه آن دقت کنید. همچنین کیفیت و مقاومت بعضی از این محصولات از انواع دیگر آن‌ها بالاتر است که روی تصمیم نهایی شما ممکن است اثر بگذارد. خرید خود را باید از مراکز معتبر فروش سنگ گرانیت بر انجام دهید. برای خرید اینترنتی صفحه گرانیت بر از برندهای معتبر می‌توانید محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس را مشاهده کرده و محصول موردنظر خود را در زمان کوتاه دریافت کنید 

زیر مجموعه ها

6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 6 از 6 مورد