صفحه سرامیک بر

صفحه سرامیک بر | مشخصات و قیمت صفحه سرامیک بر تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع صفحه سرامیک بر

صفحه سرامیک بر برای برش و ایجاد شیار روی سرامیک، کاشی و سنگ استفاده می‌شود. این ابزار دارای اندازه و سایزهای مختلفی است. از این ابزار به تنهایی نمی‌توانید استفاده کنید و حتماً باید آن را به دستگاه‌های برش سرامیک و سنگ وصل کنید. سرامیک‌ها اجسامی شکننده هستند که با کمترین خطا در برش، خراب و لب پر می‌شوند. در نتیجه انتخاب وسیله برش و صفحه مناسب برای برش سرامیک بسیار مهم است. 

برای خرید صفحه سرامیک بر باید به نکاتی مثل جنس، برند، قیمت و معتبر بودن فروشگاه توجه کنید. هنگام برش سرامیک باید از یک صفحه استاندارد استفاده کنید که کمتر به آن آسیب بزند و خیلی سریع باشد تا کیفیت بالایی را ارئه دهد. جنس این صفحه پرکاربرد نیز از مهم ترین عواملی است که بر سرعت آن تأثیر می‌گذارد. انواع مختلفی از این صفحات در بازار عرضه می‌شوند که ضخامت و سختی مختلفی دارند.

انواع صفحه سرامیک بر 

کاربرد صفحه سرامیک بر

همانطور که گفته شد صفحه سرامیک بر بدون دستگاه آن کاربردی ندارند، اما هنگامی به دستگاه برش، همچون فرز وصل می‌شود برای برش سرامیک بسیار کارا و مؤثر خواهد بود. از این ابزار در صنایع مختلفی همچون نصب و تعمیر سرامیک، ساخت و ساز، ساختمان سازی، دکوراسیون داخلی و صنایع دستی استفاده می‌شوند. همچنین از این ابزار برای ایجاد شیار بر روی سرامیک نیز استفاده می‌شود.

بهترین برند سرامیک بر

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس فروش برندهای مختلف دیسک برش، از جمله فروش اینترنتی سرامیک بر رونیکس بسیار بالا است. این فروشگاه انواع صفحه سرامیک بر با برندهای رونیکس، توسن، نوو و اوسیس را عرضه می‌کند. درحال‌حاضر، این برندها در بازار ایران شناخته شده هستند و توانسته‌اند رضایت بسیاری از خریداران خود را جلب نمایند. در ادامه همین صفحه از وبسایت کولیس می‌توانید قیمت و مشخصات هر یک از این ابزار را ببینید.

قیمت صفحه سرامیک بر

در واقع این تجهیزات صنعتی دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. جنس، اندازه و برند بر روی قیمت صفحه سرامیک بر تأثیرگذار هستند. جنس دانه‌های سایشی می‌تواند از جنس کاربید سیلیکون و اکسید آلومینیوم باشد. اکسید آلومینیوم بسیار سالم‌تر و متداول‌تر از سایر اجناس است. برخی برندها نیز با توجه به اعتبار و پیشینه‌ی آن‌ها، دارای قیمت متفاوتی هستند. 

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس می‌توانید انواع صفحات برش مورد نظر را با برندهای مختلف مشاهده کنید. در این سایت می‌توانید علاوه بر قیمتی که برای هر یک از این وسایل ثبت شده، مشخصات مربوطه را نیز در کنار تصویر آن مشاهده کنید. با مطالعه این اطلاعات به راحتی می‌توانید اقدام به خرید صفحه سرامیک بر مطمئن و استاندارد کنید.

خرید صفحه سرامیک بر

خرید سرامیک بر در فروشگاه کولیس

در فروشگاه معتبر تجهیزات صنعتی کولیس انواع مختلفی از این صفحه با برندهایی مثل ایران، باتیس و رونیکس در سایزهای مختلف به فروش می‌رسند. فروش اینترنتی سرامیک بر رونیکس بسیار بالا است و به خاطر جنس تیغه تنگستن کاربید و سایزهای مختلف کاربرد و طول عمر زیادی دارد. این ابزار دارای برشی دو مرحله ای است که دقت و تمیزی کار را بالا می‌برد.

برای خرید سرامیک بر رونیکس بهتر است بسته به کاری که می‌خواهید انجام دهید اندازه مناسب آن را انتخاب کنید و با دیگر برندها مقایسه کنید. این نوع صفحه برای ایجاد شیارهای منظم نیز استفاده می‌شود. در ادامه این صفحه از فروشگاه انواع محصولات این دسته از صفحه برش ها معرفی شده اند و به فروش می‌رسند.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد