صفحه پروفیل بر

صفحه پروفیل بر | مشخصات و قیمت صفحه پروفیل بر تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع صفحه پروفیل بر

صفحه پروفیل بر بر روی دستگاه‌هایی همچون پروفیل بر، فرز و مینی فرز نصب می‌شود. از این وسایل برای برش پروفیل، سنگ، چوب، فلز و غیره استفاده می‌شود. انتخاب درست هنگام خرید صفحه پروفیل بر بسیار مهم است، زیرا در صورت هر گونه اشتباه درباره اندازه و دندانه‌های آن ممکن است هم قطعه کار و هم دستگاه در حال استفاده خراب شود.

فروش دستگاه پروفیل بر به صورت حضوری و اینترنتی در سراسر ایران صورت می‌گیرد و ابزاری مهم برای همه صنایع ساخت و ساز محسوب می‌شود و کاربردهای زیادی دارد. این محصول دارای لبه‌ای با داندانه‌های سایشی ریز است و با ایجاد میزان اصطکاک مناسب عملیات برش را انجام می‌دهد.

انواع صفحه پروفیل بر

کاربرد صفحه پروفیل بر

این محصول با توجه به اندازه قطر و دانه‌های سایشی، برای برش سطوحی با متریال خاص مناسب است. اولین کاربرد این محصول نصب آن بر روی دستگاه پروفیل بر است. همانطور که از نامش پیداست برای برش انواع پروفیل‌های ساختمانی استفاده می‌شود. امکان نصب این وسیله بر روی انواع دستگاه‌های برش یکی از مزیت‌های آن است. از این صفحه برای برش سطوحی با جنس فلز، چوب و سنگ و سرامیک نیز استفاده می‌شود. برای این کار باید آن را بر روی دستگاه فرز نصب کنیم. استفاده از یک صفحه کار به عنوان تکیه‌گاه از شکستن صفحه پروفیل بر جلوگیری می‌کند.

کاربرد هر یک از این ابزار با توجه به ابعاد و سایز آن‌ها مختلف است. صفحات کوچک برای کارهای ظریف‌تر و صفحات بزرگتر با متریال سخت‌تر برای کارهایی با ضخامت و سختی بیشتر استفاده می‌شود.  این قطعات با ابعاد و قطر بین 300 و 355 میلی‌متر تولید می‌شوند.

بهترین برند صفحه پروفیل بر

برندهای مختلفی به تولید و عرضه صفحه پروفیل بر می‌پردازند، اما همه آن‌‌ها به عنوان محصول برتر شناخته نمی‌شوند. حتی برخی از این برندها محصولی تولید می‌کنند که خیلی زود کند می‌شود و در زمان کوتاهی دندانه‌های سایشی آن از بین می‌روند. بهترین برند صفحه پروفیل بر محصولی است که علاوه بر کیفیت خوب و طول عمر بالا، نتیجه کاری تمیز و بدون ایراد از آن حاصل می‌شود.

در فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس، این صفحات با برندهای نووا، رونیکس، بوش و اینکو به فروش می‌رسند و همه مشتریان تا به کنون از خرید آن راضی بوده‌اند. یکی از بهترین برندهای صفحه پروفیل بر برند رونیکس است. این محصول دارای استاندارد اروپایی EN 12413 است و توانایی برش انواع پروفیل فلزی را دارد. برای خرید پروفیل بر رونیکس بهتر است ابتدا به سایز آن توجه کنید.

قیمت صفحه پروفیل بر

هنگام خرید انواع ابزارآلات باید به کیفیت و قیمت آن توجه کنید، البته که باید کیفیت را اولویت اول قرار دهید.  قیمت پروفیل بر به اندازه و برند محصول مربوط است. هنگام خرید اینترنتی صفحه پروفیل بر به راحتی می‌توانید قیمت آن را در کنار مشخصات محصول در ادامه این صفحه مشاهده کنید. سپس با توجه به بودجه‌ای که در نظر دارید یکی از آن‌ها را به سبد خرید خود بیافزایید. 

ممکن است چند فروشگاه اینترنتی، یک محصول را با قیمت‌های مختلف بفروشند، در نتیجه نوع فروشگاه نیز بر قیمت پروفیل بر مؤثر است. اما به طور کلی فروشگاه‌های اینترنتی چون هزینه اجاره مغازه بر دوش شان نیست، محصولات را با قیمتی منصفانه‌تر به فروش می‌رسانند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات صنعتی کولیس علاوه بر فروش این صفحات به فروش دستگاه پروفیل بر نیز می‌پردازد.

خرید صفحه پروفیل بر

خرید صفحه پروفیل بر در فروشگاه کولیس

هنگام خرید این محصولات علاوه بر قیمت باید به نکاتی توجه کنید تا برش پروفیل‌های مورد نظر بهتر و با کیفیت‌تر انجام شود. طول عمر و کیفیت بالا از مهمترین نکات در این مورد است. مقاومت بالا در برابر فشارها را نیز باید در نظر داشت تا در حین کار، پروفیل خراب نشود و به دست آسیب نزند. این محصولات چون برای برش استفاده می‌شوند باید اصطکاک ایجاد کنند، اما خودشان اصطکاک پیدا نکنند.

اگر اندازه و برند مناسبی را برای کار خود انتخاب کنید، می‌توانید به بهترین شکل ممکن، برش کاری را انجام دهید. در ادامه این صفحه می‌توانید انواع این محصولات را با برندهای مختلف ببینید. برای خرید اینترنتی صفحه پروفیل بر بهتر است ابتدا آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد