پمپ آب بنزینی و دیزلی

پمپ آب: قیمت و خرید انواع پمپ آب بنزینی و دیزلی (سایزهای مختلف)

قیمت و خرید انواع پمپ آب بنزینی و دیزلی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

پمپ آب بنزینی و دیزلی چیست؟

پمپ آب بنزینی و دیزلی در اکثر صنایعی، مانند کشاورزی که به آب با حجم بالا نیاز دارند به کار می‌رود. از این پمپ‌ها در پروژه‌های صنعتی، مانند زهکشی عمیق آب استفاده می‌شود و دوام و عملکرد عالی آنها تضمین می‌کند که این محصولات ماندگاری بالایی دارند و برای کسب و کار شما بسیار ارزشمند هستند. موتور پمپ در این تجهیزات از قطعات باکیفیت و حرفه‌ای ساخته شده است و آب را با فشار خوبی تأمین می‌نماید.

پمپ آب بنزینی از دو قسمت موتور و پمپ ساخته شده که به یکدیگر وصل شده‌اند. در این دستگاه سوخت موتور بنزین یا گازوئیل است و نیرو محرکه موتور آب را تأمین می‌کند، بنابراین در منطقی که دسترسی به برق شهری نیست، می‌توان از این تجهیزات برای تأمین آب استفاده کرد.

انواع پمپ آب

موتور پمپ بر اساس نوع سوخت مصرفی، قطر خروجی و میزان آب دهی آن و نوع مایع و سیال قابل پمپاژ، در انواع مختلفی تولید می‌شود. قطر این موتورها در سایز 1 تا 6 اینچ در بازار موجود هستند و میزان خروجی آنها بین 100 تا 2000 لیتر در دقیقه متغیر خواهد بود. می‌توان موتور پمپ را بر طبق انواع سوخت به دسته‌های زیر طبقه‌بندی می‌شوند:

1- پمپ آب بنزینی
2- پمپ آب گازوئیلی که با عنوان پمپ دیزلی شناخته می‌شود.
3- پمپ آب نفتی- بنزینی که ابتدا با نفت روشن می‌شود و با بنزین به کار خود ادامه می‌دهد.

قیمت انواع پمپ آب بنزینی و دیزلی

قیمت پمپ آب بنزینی و دیزلی براساس نوع موتور، قطر خروجی و برند سازنده متغیر خواهد بود. برندهای روبین، هیوندا، کوپ، کاما و هوندا با استفاده از متریال درجه یک و خطوط تولید پیشرفته، توانسته‌اند انواع متور پمپ باکیفیت و طول عمر بالا را تولید کنند. برای مقایسه محصولات این برندها می‌توانید به ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس مراجعه نمایید.

خرید انواع پمپ آب از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات کولیس

برای خرید پمپ آب بنزینی و دیزلی باید به نکات مهمی توجه نمایید. به عنوان مثال، از آنجایی که پمپ آب بنزینی و دیزلی برای مناطق درو از برق شهری کاربرد دارد، باید قدرت تأمین سوخت آن را داشته باشید و میزان مکش موتور را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. پوسته پمپ آب نیز باید خوب آب بندی شده تا نشتی نداشته باشد. همچنین به وزن موتور پمپ توجه کنید تا برای حمل و نقل به مشکلی برنخورید.

در نهایت، می‌توانید بهترین پمپ آب بنزینی و دیزلی را از برندهای معتبر و با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس خریداری نمایید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد