پیستوله بادی

پیستوله بادی | مشخصات و قیمت پیستوله بادی تمامی مدل ها

 خرید انواع پیستوله بادی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

قیمت و خرید انواع پیستوله بادی

پیستوله بادی یا پنوماتیک ابزاری است که از هوای فشرده برای پاشش رنگ استفاده می‌کند. عملکرد این نوع ابزار بسیار ساده است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. پیستوله بادی رنگ را در یک لایه نسبتاً یکنواخت روی سطح می‌پاشد و به همین دلیل برای پروژه‌های کوچک‌تر، مانند رنگ آمیزی مبلمان یا کابینت عالی هستند ولی نمی‌توان با آن کل خانه را رنگ کرد. می‌توان گفت این ابزار مهمترین و اصلی‌ترین ابزار بادی به شمار می‌آیند که به دلیل داشتن ابعاد مختلف در طیف گسترده‌ای از صنایع مانند مبلمان، سندبلاست، خودرو، کابینت سازی و طراحی داخلی به کار می‌روند و مورد استقبال بسیاری از اپراتورها قرار گرفته‌اند.

انواع پیستوله بادی

پیستوله رنگ پاش: این پیستوله‌ها که به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، با استفاده از نیروی هوا کار می‌کنند و رنگ را تحت فشار بالا خارج می‌نمایند. این ابزار شامل قطعاتی مانند کمپرسور هوا، نازل و ظرف رنگ هستند.

پیستوله کاسه فلزی: در این نوع ابزار، مخزن کاسه‌ای بر روی پیستوله قرار دارد و ماده داخل مخزن بر اثر وزن خود و با استفاده از نیروی گرانش یا جاذبه به داخل پیستوله هدایت می‌شود. به همین دلیل به فشار هوای کمتری احتیاج دارد و ضایعات کمتری تولید می‌کند.

پیستوله سایه پاش: این نوع پیستوله برای اسپری کردن رنگ به صورت خط‌های باریک به کار می‌رود و در رنگ کاری چوب، فلزات و لوازم تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیستوله سندبلاست: این نوع پیستوله برای پاشیدن ماسه یا سایر مواد ساینده بر روی یک سطح به کار می‌رود که برای طراحی بسیار عالی است.

قیمت پیستوله بادی

این ابزار مقرون به صرفه‌ترین پیستوله بادی نسبت به انواع برقی و هیدرولیکی هستند، اما برای استفاده به کمپرسور هوا با اندازه کافی نیاز دارند، به طوری که اگر کمپرسور هوا نداشته باشید، باید مبلغ آن را در بودجه خود برای خرید تجهیزات رنگرزی به حساب آورید. برای مقایسه قیمت انواع پیستوله بادی باکیفیت از برندهای معتبر به ادامه این صفحه از فروشگاه تجهیزات صنعتی کولیس دقت فرمایید.

خرید انواع پیستوله بادی از فروشگاه ابزار آلات کولیس

هنگام خرید پیستوله بادی باید به جنس و کیفیت نازل و مخزن توجه کنید. همچنین باید بررسی کنید که حجم مخزن با کابرد مورد نظر شما متناسب باشد و کمپرسور موجود در کارگاه یا کارخانه شما فشار هوای مورد نیاز پیستوله را تأمین نماید و ابزار شما قابلیت تنظیم فشار را داشته باشد. ضمناً باید بتوانید مخزن و پیستوله بادی را به راحتی تمیز کنید.

فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع پیستوله بادی باکیفیت را از برندهای معتبر با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب عرضه می‌نماید تا با خرید این ابزار سرعت عمل را در کسب و کار خود گسترش دهید.

زیر مجموعه ها

17 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 17 مورد