پیچ گوشتی دوسو

پیچ گوشتی دوسو | مشخصات و قیمت پیچ گوشتی دوسو تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع پیچ‌گوشتی دوسو

یکی از پراستفاده‌ترین و کاربردی‌ترین مدل‌های پیچ‌گوشتی، پیچ‌گوشتی دو سو است که به پیچ‌گوشتی تخت نیز معروف است. این ابزار به‌منظور باز و بسته کردن پیچ‌های با گل‌های تک خط استفاده می‌شود. در ابزار آلات برقی یک سری دو سو به پیچ‌گوشتی برقی و شارژی متصل می‌شود و عملیات باز و بسته کردن پیچ‌ها صورت می‌گیرد.

پیچ‌گوشتی‌های دو سو دستی از یک دسته ارگونومیک و یک میله محور تشکیل‌شده‌اند. سری میله محور به‌صورت تخت است و دارای سایزهای متنوع است تا بتواند انواع پیچ‌های با گل خطی  را باز و بسته کند.

کاربرد پیچ‌گوشتی دو سو

 پیچ‌های گل خطی جز پرمصرف‌ترین پیچ‌ها است و معمولاً در هر صنعتی از این پیچ استفاده‌شده. به همین دلیل پیچ‌گوشتی دو سو یک ابزار بسیار ضروری در کاره‌ای صنعتی تعمیرگاه‌ها، کارگاه‌ها و مصارف خانگی است.

انواع پیچ‌گوشتی دوسو

پیچ‌گوشتی‌های دو سو را می‌توان بر اساس دسته، سایز، اندازه و طول میله  دسته‌بندی کرد.

  • پیچ‌گوشتی  بلند
  • پیچ‌گوشتی دو سو ریز
  • پیچ‌گوشتی دوسو دسته T
  • پیچ‌گوشتی دو سو چکش خور یا ضربه‌ای
  • و..

قیمت پیچ‌گوشتی دوسو

قیمت‌گذاری پیچ‌گوشتی دو سو به عواملی مانند جنس و طراحی دسته، آلیاژ میله محور، سایز و برند تولیدکننده بستگی دارد. امروزه پیچ‌گوشتی دوسو یا دو لبه بسیاری در بازار با برندهای مختلف موجود هستند و از مبالغ پایین تا بسیار بالا قیمت‌گذاری می‌شوند، برندهای مانند، رونیکس آروا، توسن، باس، دارای قیمت مقرون‌به‌صرفه باکیفیت مناسب هستند.

خرید پیچ‌گوشتی دوسو از فروشگاه ابزار آلات وتجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی دوسو مرحله اول در نظر گرفتن کاربرد از این ابزار است. به دلیل گستردگی پیچ‌ها توصیه می‌شود یک ست از پیچ‌گوشتی‌های دوسو را تهیه کنید تا بتوانید هر پیچ گل خطی را باز و بسته کنید.

پیچ‌گوشتی دو سوی را تهیه کنید که دارای دسته ارگونومیک و خوش‌دست باشد تا نیروی گشتاور لازم را وارد کند و به‌آسانی بتواند پیچ‌ها و مهره‌ها را باز و بسته کند. همچنین میله محوری پیچ‌گوشتی دو سو و سری آن از آلیاژم مقاوم درست‌شده باشد تا ابزار عمر طولانی‌تر داشته باشد و کمتر دچار خوردگی شود.

شما می‌توانید انواع مختل پیچ‌گوشتی‌های دوسو را  بالاترین کیفیت و از ارزان‌ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ابزار آلات کولیس تهیه کنید.

زیر مجموعه ها

10 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 10 از 10 مورد