پیچ گوشتی

پیچ گوشتی | مشخصات و قیمت پیچ گوشتی تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع پیچ‌گوشتی 

پیچ‌گوشتی یکی از کاربردی‌ترین و متداول‌ترین ابزارها در صنعت و کاربردهای خانگی است. امروزه پیچ‌گوشتی در دسته ابزار آلات برقی و دستی، قرار می‌گیرد. پیچ‌گوشتی‌های با اعمال نیروی گشتاور بسیار بالا باعث باز و بسته شدن پیچ‌ها می‌شوند. پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی منبع نیروی گشتاور آن انرژی الکتریکی است و پیچ‌گوشتی‌های دستی با طراحی خود باعث می‌شوند نیروی دست انسان به‌راحتی به پیچ اعمال شود و عملیات باز و بسته شدن پیچ‌ها به‌سرعت صورت بگیرد.

پیچ‌گوشتی‌های دستی از یک قسمت دسته که یک میله درست‌شده‌اند. دسته پیچ‌گوشتی به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که محکم در درست قرار بگیرد و نیروی کافی را به پیچ انتقال دهد. میله پیچ‌گوشتی دستی دارای سری‌های مختلف است که بر اساس گل پیچ طراحی می‌شوند. پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی دارای بدنه ثابت هستند و سری آن‌ها نیز قابل‌تغییر می‌باشد تا بتوانند انواع پیچ‌ها را باز و بسته کنند.

کاربرد پیچ‌گوشتی

پیچ‌گوشتی‌ها دارای کاربرد بسیار گسترده و وسیع در صنایع مختلف هستند و به‌منظور باز کردن پیچ‌ها و برقراری اتصالات دو قطعه کار استفاده می‌شوند، علاوه بر کاربرد این ابزار در صنایع، پیچ‌گوشتی یک ابزار کاربردی در صنایع خانگی است و به‌منظور وصل کردن تابلوها نصب قفل و باز و بسته کردن پیچ‌ها به کار می‌رود.
انواع پیچ گوشتی

انواع پیچ‌گوشتی

پیچ‌گوشتی‌ها بر اساس منبع تأمین نیرو به سه دسته، برقی، شارژی و دستی تقسیم‌بندی می‌شوند. اما پیچ‌گوشتی‌های دستی بر اساس مدل دسته و نوع سری دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام به‌منظور خاص و برای پیچ خاص استفاده می‌شوند انواع پیچ‌گوشتی‌های دستی عبارت‌اند از:

  • چهارسو
  • دوسو یا تخت
  • پیچ‌گوشتی چکش خور یا ضربه‌ای
  • پیچ‌گوشتی دسته T
  • پیچ‌گوشتی ساعتی
  • پیچ‌گوشتی جغجغه‌ای
  • پیچ‌گوشتی نود درجه
  • پیچ‌گوشتی ستاره‌ای
  • و......

قیمت پیچ‌گوشتی

در مرحله اول پیچ‌گوشتی‌ها بر اساس منبع تأمین نیروی گشتاور تأمین می‌شوند و به طبع پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی دارای قیمت بیشتری نسبت به پیچ‌گوشتی‌های دستی برخوردار هستند. پیچ‌گوشتی‌های دستی بر اساس طراحی و جنس دسته و نوع آلیاژ میله دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. هرچقدر  برند تولیدکننده پیچ‌گوشتی معتبرتر باشد آلیاژ به‌کاررفته از کیفیت بالاتری برخوردار است و از عمر طولانی‌تر برخوردار هستند، پیچ‌گوشتی‌های رونیکس، نوا آروا از ابزارهای شناخته‌شده بازار هستند.
قیمت پیچ گوشتی

خرید پیچ‌گوشتی از فروشگاه ابزار آلات وتجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی باید به نوع کار و حجم کار توجه کرد، اگر قرار است پیچ‌های بسیاری را باز و بسته کنید بهتر است پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی را تهیه کنید تا بتوانید با سرعت بسیار بالا پروژه‌های خود را پیش ببرید.

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی‌های دستی، به ارگونومیک بودن دسته و ضد لغزش بودن آن توجه کنید. پیچ‌گوشتی تهیه کنید که جنس میله آن از آلیاژ کروم وانادیوم ساخته‌شده باشد تا دچار خوردگی و زنگ‌زدگی نشود. همچنین از وزن مناسب برخوردار باشد تا به قابلیت حمل و جابه‌جایی آسان داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس، انواع مختلف پیچ‌گوشتی‌ها را باکیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما فراهم کرده است تا خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

32 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 32 مورد