پیچ گوشتی

پیچ گوشتی: قیمت و خرید انواع پیچ گوشتی + ضمانت اصالت و کیفیت

قیمت و خرید انواع پیچ‌گوشتی 

 پیچ‌گوشتی یکی از کاربردی‌ترین و متداول‌ترین ابزارها در صنعت و کاربردهای خانگی است. امروزه پیچ‌گوشتی در دسته ابزار آلات برقی و دستی، قرار می‌گیرد. پیچ‌گوشتی‌های با اعمال نیروی گشتاور بسیار بالا باعث باز و بسته شدن پیچ‌ها می‌شوند. پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی منبع نیروی گشتاور آن انرژی الکتریکی است و پیچ‌گوشتی‌های دستی با طراحی خود باعث می‌شوند نیروی دست انسان به‌راحتی به پیچ اعمال شود و عملیات باز و بسته شدن پیچ‌ها به‌سرعت صورت بگیرد.

پیچ‌گوشتی‌های دستی از یک قسمت دسته که یک میله درست‌شده‌اند. دسته پیچ‌گوشتی به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که محکم در درست قرار بگیرد و نیروی کافی را به پیچ انتقال دهد. میله پیچ‌گوشتی دستی دارای سری‌های مختلف است که بر اساس گل پیچ طراحی می‌شوند. پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی دارای بدنه ثابت هستند و سری آن‌ها نیز قابل‌تغییر می‌باشد تا بتوانند انواع پیچ‌ها را باز و بسته کنند.

کاربرد پیچ‌گوشتی

پیچ‌گوشتی‌ها دارای کاربرد بسیار گسترده و وسیع در صنایع مختلف هستند و به‌منظور باز کردن پیچ‌ها و برقراری اتصالات دو قطعه کار استفاده می‌شوند، علاوه بر کاربرد این ابزار در صنایع، پیچ‌گوشتی یک ابزار کاربردی در صنایع خانگی است و به‌منظور وصل کردن تابلوها نصب قفل و باز و بسته کردن پیچ‌ها به کار می‌رود.

انواع پیچ‌گوشتی

پیچ‌گوشتی‌ها بر اساس منبع تأمین نیرو به سه دسته، برقی، شارژی و دستی تقسیم‌بندی می‌شوند. اما پیچ‌گوشتی‌های دستی بر اساس مدل دسته و نوع سری دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام به‌منظور خاص و برای پیچ خاص استفاده می‌شوند انواع پیچ‌گوشتی‌های دستی عبارت‌اند از:

  • چهارسو
  • دوسو یا تخت
  • پیچ‌گوشتی چکش خور یا ضربه‌ای
  • پیچ‌گوشتی دسته T
  • پیچ‌گوشتی ساعتی
  • پیچ‌گوشتی جغجغه‌ای
  • پیچ‌گوشتی نود درجه
  • پیچ‌گوشتی ستاره‌ای
  • و......

قیمت پیچ‌گوشتی

در مرحله اول پیچ‌گوشتی‌ها بر اساس منبع تأمین نیروی گشتاور تأمین می‌شوند و به طبع پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی دارای قیمت بیشتری نسبت به پیچ‌گوشتی‌های دستی برخوردار هستند. پیچ‌گوشتی‌های دستی بر اساس طراحی و جنس دسته و نوع آلیاژ میله دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. هرچقدر  برند تولیدکننده پیچ‌گوشتی معتبرتر باشد آلیاژ به‌کاررفته از کیفیت بالاتری برخوردار است و از عمر طولانی‌تر برخوردار هستند، پیچ‌گوشتی‌های رونیکس، نوا آروا از ابزارهای شناخته‌شده بازار هستند.

خرید پیچ‌گوشتی از فروشگاه ابزار آلات وتجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی باید به نوع کار و حجم کار توجه کرد، اگر قرار است پیچ‌های بسیاری را باز و بسته کنید بهتر است پیچ‌گوشتی‌های برقی و شارژی را تهیه کنید تا بتوانید با سرعت بسیار بالا پروژه‌های خود را پیش ببرید.

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی‌های دستی، به ارگونومیک بودن دسته و ضد لغزش بودن آن توجه کنید. پیچ‌گوشتی تهیه کنید که جنس میله آن از آلیاژ کروم وانادیوم ساخته‌شده باشد تا دچار خوردگی و زنگ‌زدگی نشود. همچنین از وزن مناسب برخوردار باشد تا به قابلیت حمل و جابه‌جایی آسان داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس، انواع مختلف پیچ‌گوشتی‌ها را باکیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما فراهم کرده است تا خریدی آسان و مطمئن داشته باشید.

32 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 24 از 32 مورد