سیم لخت کن

سیم لخت کن | مشخصات و قیمت سیم لخت کن تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع سیم لخت کن

سیم لخت کن از جمله ابزار دستی قابل حمل است که توسط تکنسین‌ها، به ویژه برقکارها مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند بدون آسیب زدن به سیم، پوشش محافظ آن را بردارد یا قطع کند. از این ابزار برای لخت کردن سیم به منظور تعویض یا تعمیر آن، خم کردن سیم، ایجاد کابل‌های قطورتر و همچنین اتصال دو سیم به یکدیگر در برق‌کشی استفاده می‌شود. این ابزار در قسمت سری خود چندین سوراخ دارد که متناسب با اندازه سطح مقطع یا قطر انواع سیم است. هنگامیکه سیم را وارد یکی از این سوراخ‌ها می‌کنید، با فشار دادن دسته‌ها، عایق پلاستیک آن بدون آسیب به سیم مسی از آن جدا می‌شود. 

انواع سیم لخت کن

امروزه در بازار ابزارآلات صنعتی انواع مختلفی از ابزار سیم لخت کن وجود دارد که عبارتند از:

سیم لخت کن برقی: این ابزار با استفاده از جریان برق کار می‌کند و روکش عایق کابل را با دقت بالایی قطع می‌نماید. در صنایع حساس باید از این نوع سیم لخت کن استفاده کنید.

سیم لخت کن اتوماتیک: در این ابزار تنظیم اندازه کابل به طور خودکار انجام می‌شود که در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند. اگر با کابل‌های متنوعی کار می‌کنید، این ابزار بسیار مفید خواهد بود، زیرا به محض قرار دادن سیم در آن و فشار دادن دسته‌ها، عایق از سیم جدا می‌شود.

سیم لخت کن شارژی: این ابزار نیز با استفاده از جریان الکتریکی عایق کابل را از آن جدا می‌کنند، با این تفاوت که قابل حمل هستند و نیاز به برق شهری ندارند، بلکه با باتری کار می‌کنند.

سیم لخت کن دستی: این ابزار ظاهری مانند قیچی دارد و برای بریدن عایق باید در هنگام فشار دادن دو دسته، آن را دور سیم بپیچانید تا روی عایق پارگی ایجاد کند و آن را از سیم جدا نماید.

سیم لخت کن حرارتی: از این ابزار برای برداشتن عایق سیم‌های بسیار ظریف و نازک استفاده می‌شود و با دادن حرارت به کابل، عایق آن را جدا می‌کند.

قیمت سیم لخت کن

استفاده از ابزار سیم لخت کن باعث می‌شود با صرفه جویی در زمان و لخت کردن سریع سیم‌ها، بهره‌وری خود را افزایش دهید؛ خطا در بریدن سیم مسی را کم کنید و طول دقیقی از سیم را لخت نمایید. بنابراین سرمایه‌گذاری برای خرید این محصول، صرفه نظر از قیمت آن، یک تصمیم عاقلانه است. با این حال، لازم است بدانید عواملی مانند جنس، نوع و برند سازنده، مانند نووا و توسن، تأثیر به سزایی بر قیمت این ابزار دارند. 

خرید سیم لخت کن از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید سیم لخت کن باید به مواردی مانند نوع کاربری، سایز کابل‌ها و سیم‌هایی که باید لخت کنید، انواع عملیات مورد نظر، ایمنی، قابلیت تنظیم، کیفیت ساخت، گارانتی و فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید، توجه کنید تا خرید مطمئنی داشته باشید. 

فروشگاه آنلاین معتبر ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع سیم لخت کن را از برندهای شناخته شده با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا عرضه می‌نماید. می‌توانید انواع این محصولات را در ادامه همین صفحه مشاهده و خریداری کنید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد