سیم چین

سیم چین | مشخصات و قیمت سیم چین تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع سیم چین

سیم چین ابزار دستی است که برای برش کابل و سیم به کار می‌رود. این ابزار برخلاف قیچی در پوشش عایق کابل نفوذ می‌کند و سیم را قطع می‌نماید. لبه‌های این انوع ابزار مورب است و در یک زاویه قرار گرفته‌اند که باعث می‌شود سیم را در یک سطح برش بزنند. این طراحی متمایز آنها را برای کارهایی که دقت و دسترسی در آنها بسیار مهم است، ایده آل می کند. این تجهیزات کوچک است و به راحتی در دست قرار می‌گیرد، به همین دلیل برای استفاده در مناطقی که دسترسی محدود است و ابزار بزرگ قادر به برش سیم در آنجا نیستند، به کار می‌رود. 

انواع سیم چین

سیم چین معمولی: این نوع انبر ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین طراحی را دارد و برای لخت کردن و قطع کابل و سیم به کار می‌رود. این نوع ابزار در اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود که متناسب با سطح مقطع کابل خواهد بود.

سیم چین مینیاتوری: این نوع انبر که نام دیگر آن سیم چین الکترونیکی است، برای قطع کابل و سیم بسیار کوچک و یا میخ و فلزات نازک پس از لحیم کاری در صنایع الکترونیکی به کار می‌رود. 

سیم چین آرماتوربندی: این نوع ابزار نوعی سیم چین صنعتی است که برای بریدن سیم مفتول سیاه و ضخیم از جنس فولادی که در آرماتور بندی و قالب بندی از آن استفاده می‌شود، مناسب است. 

سیم چین کله گاوی: طراحی این نوع انبر به گونه‌ای است که تیغه‌های قطور و بزرگی دارد و می‌تواند کابل‌های ظخیم را با یک نیروی کم قطع یا لخت کند.

سیم چین بادی: این ابزار برای برش سریع و آسان توری سیمی طراحی شده‌اند. هنگامی که اهرم به پایین فشار داده می‌شود، پیستون به سمت بالا پرتاب شده و پایین سیم چین را فشار می‌دهد. سپس توسط باندهای لاستیکی به موقعیت خود باز می‌گردد.

قیمت سیم چین

فاکتورهای مختلفی از جمله جنس، نوع طراحی، ابعاد و برند سازنده تأثیر زیادی بر قیمت انواع سیم چین دارند. برندهایی مانند، نووا، توسن و رونیکس توانسته‌اند با استفاده از متریال درجه یک، انواع ابزار باکیفیت و طول عمر بالایی را تولید کنند که قیمت قابل توجهی نیز دارند. برای مقایسه قیمت محصولات این برندها می‌توانید به ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس مراجعه نمایید.

خرید سیم چین از فروشگاه ابزار آلات کولیس

برای خرید سیم چین مناسب با کاربرد مورد نظر خود باید به معیارهایی مانند جنس بدنه، طرحی دسته، حداکثر میزان باز شدن دهانه، قیمت و برند سازنده آن توجه کنید. فراموش نکنید ابزار نقش بسیار مهمی در نتیجه کار شما دارند. 

فروشگاه اینترنتی معتبر ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع سیم چین را از برندهای شناخته شده با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب عرضه می‌نماید تا به رشد کسب‌وکار و راحتی شما در انجام امور تعمیراتی و صنعتی کمک کند.

زیر مجموعه ها

7 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 7 از 7 مورد