فرز سنگبری

فرز سنگبری | مشخصات و قیمت فرز سنگبری تمامی مدل ها

قیمت و خرید فرز سنگ بری

فرز سنگ بری نوعی دستگاه فرز  و ابزاری کاربردی در صنایع مختلف است که در زمینه ساخت و ساز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در کار خود با سنگ، چوب و فلز سروکار دارید، این دستگاه می‌تواند کار شما را بسیار آسان کند و بر ظرافت و کیفیت آن بیفزاید. همانطور که از نام این ابزار پیداست عمدتاً برای تراش سنگ استفاده می‌شود و می‌توان از آن برای برش انواع سنگ در زوایای و اشکال و ابعاد مختلف استفاده کرد. یکی از کاربردهای اصلی این دستگاه‌ها در پروژه‌های سنگین از جمله ساخت و ساز، نوسازی و ... می‌باشد.

دیگر مواردی که این ابزار به کار می‌رود عبارتند از: پولیش، تراشکاری، پولیش فلز و غیره. این نوع فرز دارای صفحه 18 تا 23 سانتی متری است و معمولاً در سطوح بزرگ و برای برش‌های عمیق استفاده می‌شود و قدرت بسیار بالایی دارد. این فرز به دلیل قدرت بالای موتور خود وزن بالایی دارد که با توجه به نیاز کار باید آن را تهیه کرد. قدرت دستگاه فرز سنگ برابر با 5 اسب بخار و سرعت آن برابر با 6000 دور در دقیقه است.
انواع فرز سنگبری

کاربرد دستگاه فرز سنگ بری

  • کارخانجات فعال در صنایع سنگبری

  • تراش و برش انواع سنگ

  • برش کاشی و سرامیک

  • ساخت و ساز

انواع فرز سنگ بری

  • برقی

فرزهای سنگ بری از کابل مستقیم برای تامین برق موتور خود استفاده می‌کنند، فرزهای سنگ بری باید از یک موتور قوی بهرمند باشند. بهترین دلیل مدل‌های برقی از قدرت بیشتری برخوردار هستند اما دارای مانور پذیری کمتری نسبت به مدل‌های شارژی هستند.

  • شارژی

فرز سنگ بری شارژی از باتری برای تامین انرژی خود استفاده می‌کند، هرچقدر توان باتری بیشتر باشد قدرت این دستگاه نیز بیشتر است. فرزهای شارژی سنگ بری دارای مانور پذیری بالاتری نسبت به مدل‌های شارژی هستند.

لازم به ذکر است نوع شارژی دستگاه فرز سنگبری مانند انواع دیگر فرز  به دلیل داشتن تجهیزات مانند شارژ ، باتری و تکنولوژی پیشرفته تر قیمت بالاتری دارد.

بهترین برند فرز سنگ بری

برندهای معتبری در زمینه تولید فرز سنگبری فعالیت دارند که عبارتند از: توسن، رونیکس، دی اس ای، آروا، بوش، ان ای سی و کنزاکس. وبسایت کولیس که یک فروشگاه آنلاین معتبر در زمینه ارائه انواع ابزار است، با عرضه انواع فرز سنگ بری با کیفیت از این برندها و تعهد به اصالت کالا، توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید.

خرید فرز سنگبری

قیمت فرز سنگبری

توجه داشته باشید که خرید دستگاه فرز سنگ بری مستلزم رعایت عوامل زیادی است که می‌تواند به طور مستقیم بر قیمت این محصول تأثیر بگذارد. فرز سنگبری مناسب در شرایط مختلف قابل استفاده است و در هنگام خرید باید به نوع تیغه، لوازم جانبی، قدرت موتور، نوع برند و موارد دیگر توجه کنید.

خرید دستگاه فرز سنگبری از فروشگاه کولیس

هنگام خرید اینترنتی دستگاه فرز سنگ بری، ویژگی‌ها و مشخصاتی وجود دارد که می‌توان آنها را برای خرید بهتر و رضایت بخش در نظر گرفت. دیمر کنترل سرعت یکی از ویژگی‌های کاربردی است که می‌توانید از آن برای کنترل سرعت در حین کار استفاده نمایید. قدرت موتور نیز نشان دهنده قدرت دستگاه است که می‌تواند بر عملکرد ابزار تأثیر بگذارد. دریچه تهویه مناسب برای خنک سازی سریع نیز می‌تواند مزیتی برای ابزار در نظر گرفته شود. طراحی ارگونومیک و عایق بودن بدنه و سهولت استفاده از آن از جمله مواردی است که در انتخاب خوب تأثیرگذار است. 

فروشگاه اینترنتی کولیس یه بستر قابل اعتماد برای خرید انواع فرز سنگ بری اصل از بهترین برندها است. با توجه به ادامه این صفحه از وبسایت کولیس انواع فرز سنگبری از برندهای متفاوت را مقایسه نمایید و بهترین فرز سنگبری خود را انتخای کنید.

زیر مجموعه ها

28 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 16 از 28 مورد