دریل نمونه برداری

دریل نمونه برداری | مشخصات و قیمت دریل نمونه برداری تمامی مدل ها

قیمت و خرید بهترین دریل نمونه برداری یا کرگیر

یک دریل نمونه برداری یا کرگیر از یک مته توخالی برای برداشتن و جدا کردن یک هسته تمیز از مواد استفاده می‌کند تا بتوان آن را بررسی کرد. از این دریل معمولاً در معادن، بتن ریزی و سایر کاربردها استفاده می‌شود تا کیفیت، چگالی، مقاومت و خواص مختلف یک ماده را تعیین کنند. با استفاده از این دریل می‌توانید با حفظ پیوستگی مصالح، سوراخ‌هایی ایجاد کنید و از آسیب دیدن سطوح جلوگیری نمایید. در نتیجه، می‌توان یک منطقه را به سرعت حفاری کرد و لوله کشی یا سیم کشی، کاشت آرماتور یا نصب پیچ و مهره را انجام داد. این دریل در انواع مختلف و با ویژگی‌های منحصر به فردی تولید می‌شود که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

انواع دریل‌های نمونه برداری

دریل کرگیر دو نوع اصلی صنعتی و سایزهای کوچک دارد. از مدل‌های کوچک برای مصارف خانگی مانند ایجاد شیرهای گرمایشی، بخاری، سیم کشی و لوله کشی استفاده می‌شود. انواع صنعتی از نظر اندازه بزرگ و دارای قدرت بالایی هستند که اغلب در پروژه‌های معدنی یا ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به کاربرد، این دریل را می‌توان در سه گروه زیر دسته بندی کرد:

دریل نمونه برداری حفاری: 

این دسته از دریل‌های کرگیر برای حفاری عمیق استفاده می‌شوند و در صنایع استخراج نفت و گاز کاربرد فراوانی دارند.

دریل نمونه بردار الماسی: 

این نوع دریل برای حفاری در مواد سخت، مانند بتن و سنگ تا اعماق قابل توجه استفاده می‌شود.

دریل نمونه برداری مهندسی حلقه‌ای: 

این نوع دریل برای سوراخ کاری فلز کاربرد دارد و کاربرد تخصصی دارد.

دریل نمونه برداری برقی: 

دریل نمونه بردار برقی دارای دسته و موتور با قابلیت تنظیم سرعت از دنده یک تا سه توسط سلکتور نصب شده بر روی دستگاه است. شفت یا محور اتصال مته دریل کرگیر برقی به سه نظام متصل شده و مجهز به سیستم گردش آب است. شیلنگ جریان آب به نوک سه نظام یا زیر دسته متصل می‌شود.

دریل کرگیر هیدرولیک: 

در دریل نمونه برداری هیدرولیک نیروی کمپرسور هوای فشرده و پمپ سیال هیدرولیک مته دریل را می‌چرخانند. این نوع دستگاه به یک پک منبع تغذیه هیدرولیک نیاز دارد که بنزین یا گازوئیل را می‌سوزاند تا فشار و جریان سیال هیدرولیک لازم برای راه اندازی دستگاه فراهم شود. از این نوع دریل در صنایع معدنی و مکان‌هایی که دسترسی به برق غیرممکن است استفاده می‌شود.

بهترین برند دریل نمونه برداری 

انواع دریل نمونه برداری موجود در بازار از برندهای داخلی، مانند محک و برندهای خارجی، مانند بوش هستند. لازم به ذکر است که کیفیت مدل تولید داخلی با کیفیت نمونه خارجی برابری می‌کند و قیمت مناسب‌تری ارائه می‌دهد.

قیمت دریل نمونه برداری

عوامل مهمی در تعیین قیمت دریل کرگیر نقش دارند که عبارتند از نوع دریل، نوع منبع تغذیه و برند تولید کننده آن. برای تهیه دریل نمونه برداری با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا پیشنهاد می‌کنیم محصولات موجود در ادامه این صفحه را بررسی و مقایسه نمایید. 

خرید دریل نمونه برداری از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین دریل نمونه بردار، سه معیار مهم را در نظر بگیرید:

  1.  میزان استفاده
  2. محل نمونه برداری
  3. اندازه و عمق هسته

شما می‌توانید به راحتی از طریق فروشگاه آنلاین کولیس که یک مرجع معتبر در زمینه ارائه ابزارآلات و تجهیزات صنعتی است، انواع دریل نمونه برداری را از برندهای موجود در بازار خریداری نمایید.

زیر مجموعه ها

6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 6 از 6 مورد