لبه گیر

لبه گیر: خرید انواع لبه گیر برقی برندهای مطرح با بهترین قیمت

قیمت و خرید بهترین دستگاه لبه گیر

لبه گیر یکی از بهترین و جالب‌ترین دستگاه‌هایی است که اختراع شده. دستگاه لبه گیر امروزه در بسیاری از کارگاه‌های نجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و با کمک آن، می‌توان کارهای سخت و پیچیده را سهولت بخشید. دستگاه لبه گیر، با داشتن دو تیغه، می‌تواند به خوبی و با قدرت بسیار زیاد، اقدام به لبه گیری چوب‌های مختلف کند. در واقع این دستگاه نقش بسیار مهمی را در دنیای امروزی  در کارگاه‌های مختلف دارد و با کمک آن می‌توان به راحتی و بدون فوت وقت، اقدام به برش ناحیه‌ها و قسمت‌های خاصی از چوب کرد. لبه گیر می‌تواند انواع چوب‌ها را برش دهد و از آن در بسیاری از کارگاه‌های چوب استفاده می‌شود.

انواع لبه گیر

لبه گیر دستی:

این نوع لبه گیر دارای وزن کمی است و در انواع برقی و شارژی تولید می‌شود و همانطور که از نام آن پیداست، قابلیت حمل دارد. بنابراین می‌توانید از این لبه گیر در هر پروژه‌ای استفاده کنید.

لبه گیر رومیزی:

این نوع لبه گیر برقی دارای پایه ثابت نصب روی میز کار بوده و قابل حمل نیست. وزن آن زیاد است و با برق مستقیم کار می‌کند.

بهترین برند لبه گیر

امروزه برندهای داخلی با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دانش روز، توانسته‌اند گام‌های موفقی در تولید انواع ابزارآلات برقی مانند لبه گیر برقی بردارند. رونیکس، محک و آروا برندهایی هستند که با تولید دستگاه لبه گیر باکیفیت، توانسته‌اند محبوبیت بسیاری در بازار ابزارآلات کسب نمایند. برای مشاهده انواع لبه گیر از این برندها به ادامه صفحه مراجعه نمایید.

قیمت لبه گیر برقی

عوامل مختلفی بر قیمت لبه گیر برقی تأثیر می‌گذارند که یکی از مهم‌ترین این عوامل برند تولیدکننده آن است. همچنین لازم به ذکر است که هرچه قدرت و توان دستگاه بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

خرید لبه گیر برقی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید لبه گیر برقی علاوه بر توجه به مشخصات فنی، نوع و کیفیت دستگاه و همچنین برند سازنده، باید به فروشگاه معتبر مراجعه نمایید. کولیس به عنوان مرجعی شناخته شده در زمینه فروش آنلاین انواع تجهیزات و ابزارآلات برقی، توانسته است دستگاه لبه گیر برقی باکیفیت از برندهای معتبر را با قیمت مناسب و پشتیبانی مشتری سطح بالا به فروش برساند. 

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد