سرپیک

سرپیک | مشخصات و قیمت سرپیک تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع سرپیک جوشکاری

سرپیک ابزاری است که به دستگاه جوش وصل می‌شود و شعله پرقدرتی از خود خارج می‌کند و مواد را با حرارت شدید به هم جوش داده و یا برش می‌دهد. این ابزار دارای قدرت شعله زیاد است و فلزات را ذوب کرده و به یکدیگر متصل می‌کند. از این ابزار برای برشکاری و جوشکاری به منظور ساخت قطعات فلزی، تعمیرات و لوله‌کشی، تعمیر بدنه خودرو و حتی مجسمه سازی فلزی استفاده می‌شود.

سرپیک جوش شامل یک ساقه برنجی بلند است که معمولاً سر آن با زوایای مختلف خم شده تا به جوشکار اجازه دهد از آن به راحتی استفاده کند. انتهای این تجهیزات دارای یک دریچه شعله کوچک و قابل کنترل است. ساقه فلزی از دو لوله حامل سوخت گاز و اکسیژن و دریچه قابل تنظیم تشکیل شده است که توسط شیلنگ‌ها به منبع سوخت متصل می‌گردد و جوشکار می‌تواند ترکیب سوخت و اکسیژن را تنظیم نماید. هنگامی که سوخت و اکسیژن مشتعل می‌شوند، شعله آبی کوچکی ایجاد می‌کنند که از انتهای سرپیک خارج می‌شود.

انواع سرپیک

سر پیک به روش‌های متنوعی طبقه‌بندی می‌شوند. اما رایج‌ترین انواع آن عبارتند از:

  1. سری پیک جوشکاری: دارای 4 نوع اکسیژن و گاز استیلن، اکسیژن و گاز پروپان، اکسیژن و گاز بوتان و اکسیژن و گاز هیدروژن است.
  2. سری پیک برشکاری: دارای دو مدل یک تکه و دو تکه است.
  3. سری فشار مثبت: نیاز به ترکیب گاز و اکسیژن دارد.
  4. سری انژکتوری: قابلیت کنترل فشار کم استیلن را دارد و فشار اکسیژن در آن بسیار زیاد است که ضایعات سوخت را کاهش می‌دهد.

قیمت سرپیک جوشکاری

قیمت این محصولات بستگی به نوع، جنس، اندازه و برند آن دارد و به همین دلیل می‌تواند بسیار متفاوت باشد. یکی از بهترین برندهای تولید کننده این کالا، برند آروا است که با استفاده از متریال درجه یک و فرآیند تولید پیشرفته، انواع سرپیک باکیفیتی را تولید و روانه بازار کرده است. برای مقایسه قیمت انواع این تجهیزات جوشکاری و برشکاری، می‌توانید محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس را مشاهده و بررسی نمایید. 

خرید انواع سرپیک در فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

 در هنگام خرید این تجهیزات جوشکاری و برشکاری لازم است به جنس سرپیک توجه نمایید. سرپیکی که دارای بدنه برنجی و سری مسی است، طول عمر زیادی دارد، زیرا این فلزات در برابر گرما مقاومت بسیاری از خود نشان می‌دهند. 

برای داشتن یک خرید مطمئن توصیه می‌کنیم محصول مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی معتبر تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس تنها با چند کلیک ساده تهیه نمایید، زیرا محصولات موجود در فروشگاه ما دارای ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب هستند.

زیر مجموعه ها

7 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 7 از 7 مورد