تیغ اره مویی

تیغ اره مویی|خرید تیغ اره مویی|قیمت تیغ اره مویی|فروش آنلاین تیغ اره مویی

قیمت و خرید انواع تیغ اره مویی در سایت کولیس

تیغ‌ اره‌ مویی، یک قطعه بسیار ضروری در کمان اره‌ و اره‌ مویی برقی است که بدون آن عملاً دستگاه کاربرد خود را از دست می‌دهد. در اره‌ مویی‌های دستی این تیغ در بین دسته و قاب U کشیده می‌شود در دو سر تیغه یک سنجاق وجود دارد تا به‌راحتی بر روی اره نصب شود. تیغ اره‌ مویی قابلیت تعویض دارند و ازنظر اقتصادی بسیار به‌صرفه هستند. تیغه‌ اره‌ مویی بسیار نازک و تیز هستند و مناسب برای برش‌کاری ظریف و برش‌های پرپیچ‌وخم است.

انواع تیغ اره‌ مویی

تیغه‌های اره بری با توجه به جنس برش و نوع برش در انواع و شکل‌های مختلفی وجود دارد. تفاوت اصلی این تیغه‌ها در دندانه‌های آن‌ها است. به‌طورمعمول تیغ اره در هر 2.5 سانتی‌متر 14 تا 48 دندانه‌دارد که این دندانه‌ها ریز یا درشت هستند. 

تیغ اره‌ مویی چوب‌بر

تیغ اره مویی از دندانه‌های زوج برخوردار هستند که علاوه بر برش چوب می‌توان از آن در برش آلیاژهای دیگر مانند پلکسی گلاس، فیبر نیز استفاده کرد.

تیغ اره‌ مویی فلز بر

این نوع تیغ اره مویی دندانه‌های ریز و متراکم دارد و می‌توان از آن برای برش فلزات در صنعت خاتم‌کاری  برنج، مس و نقره بهره برد.

تیغ اره‌ مویی گرد بر

دندانه‌ها دورتادور تیغ پیچیده شده‌اند، این تیغ یکی از پرکاربردترین تیغ‌های اره‌مویی است و در جهت مختلف برش را انجام می‌دهد.

تیغ اره‌ مویی دندانه‌دار مستقیم

این مدل تیغ اره مویی که به تیغ پا ملخی معروف است دارای دندانه‌های مستقیم و هم‌جهت است. این تیغ در سایزهای مختلف با ضخامت‌ها و قطرهای مختلف تولید می‌شود. بیشترین کاربرد این تیغ برای برش‌کاری تخته‌های نازک است.

تیغ اره‌ مویی مارپیچی یا گرد بر

دندانه‌های این تیغ به‌صورت مارپیچی به دور یک محور است و تمام تیغ را این دندانه‌ها در برگرفته است. این تیغ امکان برش چرخشی در جهت‌های مختلف را دارد و مناسب برای کاره‌ای است که برش‌های پرپیچ‌وخم و ظریف را دارند.

خرید تیغه اره‌ مویی از کولیس

در هنگام خرید تیغ اره‌ مویی باید به نیاز خود توجه داشته باشیم. در مرحله اول باید ببینم قرار است چه آلیاژی را برش دهیم و در مرحله بعد به این نکته توجه کنیم که برش مستقیم قرار است انجام دهیم یا برش‌های پرپیچ‌وخم  که نیاز به ظرافت‌ها بالا دارند.
قیمت تیغ اره‌ مویی به تکنولوژی ساخت و آلیاژ به‌کاررفته بستگی دارد. هرچه تکنولوژی ساخت بالاتر باشد  دندانه‌های تیغ از استاندارد بالاتری برخوردار است و در نتیجه نتایج مطلوب‌تری حاصل می‌شود و هرچه آلیاژ بالاتر باشد امکان شکستی تیغ و کند شدن تیغ پایین‌تر است.
ما در کولیس انواع مختلف تیغ اره‌ مویی را با توجه به نیازهای شما فراهم کردیم تا با خرید آنلاین و مطمئن به بهترین نحو کاره‌ای خود را انجام دهید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد