درجه باد

درجه باد | مشخصات و قیمت درجه باد تمامی مدل ها

خرید انواع درجه باد از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

قیمت و خرید انواع درجه باد

درجه باد ابزاری است که فشار هوا را در یک سیستم پنوماتیک اندازه گیری می کند. اندازه گیری فشار هوا برای عملکرد صحیح بسیاری از سیستم ها ضروری است و می تواند برای نظارت و کنترل عملکرد کمپرسورها، سیستم های پنوماتیک و سایر تجهیزاتی که با فشار باد کا می کنند، استفاده شود. 

از این وسیله برای اندازه گیری فشار هوا در کمپرسور استفاده می شود تا از خطرات ناشی از فشارهای بسیار زیاد جلوگیری شود. همچنین سیستم های پنوماتیک در ماشین آلات سنگین برای اطمینان از عملکرد ایمن و کارآمد از درجه باد استفاده می کنند. صنعت هوافضا نیز از فشارسنج های پنوماتیک برای کاربردهایی مانند فشار دادن کابین و مخازن سوخت استفاده می کند.

انواع درجه باد

انواع مختلفی درجه باد در صنایع به کار می روند که عبارتند از:

درجه باد دیجیتالی: این نوع درجه باد از یک سنسور الکترونیکی برای اندازه گیری فشار هوا استفاده می کند و نتیجه را روی یک صفحه نمایش الکترونیکی نمایش می دهد. این ابزار به باتری یا منبع تغذیه خارجی نیاز دارند و نسبت به انواع مکانیکی، فشار را دقیق‌تر و مطمئن‌تر نشان می‌دهند.

درجه باد عقربه‌ای: درجه باد آنالوگ که گاهی اوقات به آن ها گیج عقربه‌ای می گویند، دارای سوزنی هستند که به تغییرات فشار هوا در سیلندر و کمپرسور پاسخ می دهد.

قیمت درجه باد

هزینه درجه باد به عوامل متعددی مانند اندازه ابزار بستگی دارد. همانطور که قبلاً ذکر شد، این ابزار انواع مختلفی داشته که هر کدام مجموعه ای از ویژگی های خاص و برند سازنده متفاوتی دارند. آنالوگ یا دیجیتالی بودن درجه باد، وزن، کیفیت ساخت، نام تجاری و سایر مشخصات فنی، عوامل تعیین کننده کلیدی بر قیمت آن هستند. برای مقایسه قیمت انواع درجه باد از برندهای معتبر محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات کولیس را مشاهده کنید.

خرید انواع درجه باد از فروشگاه ابزار آلات کولیس

پیش از خرید درجه باد ابتدا باید کاربرد مورد نظر خود را مشخص نمایید تا بتوانید ابزاری انتخاب کنید که علاوه بر دادن دیتا دقیق به شما، نحوه استفاده آسانی نیز داشته باشند. فراموش نکنید درجه باد کارگاهی را انتخاب کنید که شلنگ آن مقاوم و منعطف بوده و گیج آن در برابر ضربه مقاومت بالایی داشته باشد. 

فروشگاه اینترنتی معتبر ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع درجه باد باکیفیت را از برندهای شناخته شده با ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی آن را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد