ست پیچ گوشتی

ست پیچ گوشتی | مشخصات و قیمت ست پیچ گوشتی تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع ست پیچ گوشتی

ست پیچ گوشتی ابزاری است که وجود آن در هر جعبه ابزاری ضروری خواهد بود. از آنجا که پیچ گوشتی ابزاری بسیار پرکاربرد در کارهای تعمیراتی و ساخت و ساز و حتی امور مربوط به تعمیرات خانگی است، هر فردی چندین مدل از آن را در جعبه ابزار خود دارد. با اینکه استفاده از پیچ گوشتی‌های پنوماتیک، برقی و شارژی آسان‌تر است، ممکن است دقت و ظرافت لازم برای برخی از کارها را نداشته باشند. بنابراین یک ست پیچ گوشتی که دارای انواع مدل‌های مختلف پیچ گوشتی است، می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند.

در ست پیچ گوشتی تعداد مختلفی پیچ گوشتی دوسو و چهارسو با سایزهای مختلف که بیش از 5 عدد است، به همراه یک جعبه یا کیف مقاوم وجود دارد که قابل حمل بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. 

قیمت ست پیچ گوشتی

قیمت بهترین ست پیچ گوشتی از برندهای معروفی، مانند رونیکس و نووا، معمولاً به تعداد قطعات آن بستگی دارد که از 5 تا 40 عدد متغیر است. علاوه بر این، نوع این محصول، مانند ست پیچ گوشتی ساعتی یا ضربه‌خور، بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. کیفیت دسته پیچ گوشتی، جعبه و متعلقات اضافی این کالا نیز فاکتور تعیین کننده‌ای برای قیمت هستند. فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس انواع مجموع‌های پیچ گوشتی باکیفیت را با قیمت کاملاً رقابتی عرضه می‌نماید.

خرید ست پیچ گوشتی از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

قبل از خرید ست پیچ گوشتی، شناخت انواع مختلف و کاربرد آنها ضروری است تا مطمئن باشید که این محصول با نیازهای خاص شما مطابقت دارد. یک ست پیچ گوشتی همه کاره، مجهز به قطعات قابل تعویض است که شما را از خرید مداوم انواع پیچ گوشتی بی‌نیاز می‌کند.

هنگام خرید این محصول، کیفیت پیچ گوشتی‌ها را در نظر بگیرید. دسته باید ضد لغزش باشد که معمولاً از پلاستیک یا سیلیکون ساخته می‌شود و البته سیلیکون ارجح‌تر است. طول، اندازه و یکنواخت بودن دسته مهم است، به خصوص هنگامی که از آن برای کارهایی که نیاز به نیروی بیشتری دارند، استفاده می‌کنید.

برای خرید آنلاین و بی دردسر انواع ست پیچ گوشتی باکیفیت و دارای ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب، محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس را بررسی کرده و با یکدیگر مقایسه نمایید تا خرید مطمئنی داشته باشید. 

زیر مجموعه ها

6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 6 از 6 مورد