پیچ گوشتی چهارسو

پیچ گوشتی چهارسو | مشخصات و قیمت پیچ گوشتی چهارسو تمامی مدل ها

قیمت و خرید انواع پیچ‌گوشتی چهارسو

یکی از پرکاربردترین ابزارهای دستی پیچ‌گوشتی‌های چهارسو هستند. این مدل پیچ‌گوشتی برای باز و بسته کردن پیچ‌های با گل چهارسو که شبیه علامت مثبت بر ته پیچ است کاربرد دارد.

گل‌های چهارسو برای کنترل بیشتر پیچ‌گوشتی روی پیچ طراحی شدند تا کاربران راحت‌تر بتواند پیچ‌ها را باز و بسته کند و پیچ‌گوشتی سر نخورد.

نوک پیچ‌گوشتی‌های چهارسو، چهارپر است و این ابزار کاربرد وسیعی در صنایع مختلف از طلا سازی تا ماشین‌سازی دارد.

انواع پیچ‌گوشتی چهارسو

پیچ‌گوشتی چهارسو در سایزهای مختلف با توجه به‌اندازه پیچ تولید می‌شوند و بر اساس مدل دسته و مکانیسم باز و بسته کردن و اعمال نیروی گشتاور دارای انواع مختلفی است. مدل‌های مختلف پیچ‌گوشتی چهارسو عبارت‌اند از:

پیچ‌گوشتی  بلند

پیچ‌گوشتی چهارسو ریز

پیچ‌گوشتی چهارسو دسته T

پیچ‌گوشتی چهارسو چکش خور یا ضربه‌ای

سری چهارسو برای دریل شارژی و برقی

و ....

قیمت پیچ‌گوشتی چهار سو

قیمت‌ پیچ‌گوشتی چهارسو به مؤلفه‌های مختلفی مانند جنس و طراحی دسته، آلیاژ میله محور، سایز و برند تولیدکننده بستگی دارد. امروزه پیچ‌گوشتی چهارسو با برندهای متفاوت در سایزهای مختلف بسیاری در بازار هستند و از مبالغ پایین تا بسیار بالای قیمت‌گذاری می‌شوند، برندهای مانند، رونیکس آروا، توسن، باس، دارای قیمت مقرون‌به‌صرفه باکیفیت مناسب هستند.

خرید انواع پیچ‌گوشتی چهارسو از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات و تجهیزات صنعتی کولیس

در هنگام خرید پیچ‌گوشتی چهارسو مرحله اول در نظر گرفتن کاربرد از این ابزار است. به دلیل گستردگی پیچ‌ها توصیه می‌شود یک ست از پیچ‌گوشتی‌های چهارسو را تهیه کنید تا بتوانید هر پیچ چهارسوی  را راحت باز و بسته کنید.

پیچ‌گوشتی  چهارسوی را تهیه کنید که دارای دسته ارگونومیک و خوش‌دست باشد تا نیروی گشتاور لازم را وارد کند و به‌آسانی بتواند پیچ‌ها و مهره‌ها را باز و بسته کند. همچنین میله محوری پیچ‌گوشتی چهارسو و سری آن از آلیاژم مقاوم درست‌شده باشد تا ابزار عمر طولانی‌تر داشته باشد و کمتر دچار خوردگی شود.

شما می‌توانید انواع مختلف پیچ‌گوشتی‌های چهارسو را  بالاترین کیفیت و از ارزان‌ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ابزارآلات کولیس تهیه کنید.

زیر مجموعه ها

10 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 10 از 10 مورد