تبر و تبرچه

تبر و تبرچه |خرید تبر و تبرچه|قیمت تبر و تبرچه|خرید انواع تبر و تبرچه

قیمت و خرید تبر و تبرچه

تبر ابزاری باستانی است که از گذشته تا کنون کاربردهای متنوعی از جمله قطع درختان، شکار حیوانات و سلاح داشته است. امروزه بیشتر از این ابزار دستی و ضربه‌ای در باغبانی برای قطع درختان، رسیدگی به امور باغچه برای بریدن شاخه‌ها یا کارهای بیرون از منزل، مانند کمپینگ و آفرود استفاده می‌شود، اما نوع ابزار مورد نیاز شما به هدفی که برای آن در نظر دارید، بستگی دارد. این ابزار ساده فولادی با دسته پلاستیکی یا چوبی در انواع گوناگون برای کاربری‌های مختلف، ساخته می‌شود.

انواع تبر

تمام انواع این ابزار از دو قسمت دسته و سری ساخته شده‌اند، اما طراحی و کاربردهای متفاوتی دارند. انواع مختلف این ابزار عبارتند از:

باغبانی: این نوع دسته بلند چوبی و تیغه ضخیم با وزن زیاد دارند که ضربات پرقدرتی به درخت یا چوب وارد می‌آورد. 

کمپینگ: این تبرچه دارای دسته کوتاه از چوب راش، تیغه نازک و بسیار تیز ضد زنگ، وزن کم و غلاف محکم و ماندگار هستند و برای بریدن چوب و یا کوهنوردی به کار می‌روند.

وایکینگ: این نوع ابزار دارای سری منحنی یا طرح‌دار بسیار تیز است که دسته‌ای محکم از چوب دارد و علاوه بر بریدن چوب، به عنوان سلاح نیز استفاده می‌شود.

آفرود: این تبرچه وزن کم و دسته کوتاهی دارند که برای قطع کردن شاخه درختان و تهیه هیزم به کار می‌روند.

نجاری: دارای دسته چوبی و سری با یک لبه صاف از آلیاژهای مختلف است و برای بریدن چوب استفاده می‌شود.

قیمت و خرید تبر و تبرچه از فروشگاه ابزار آلات و تجهیزات صنعتی کولیس

برای خرید تبر و تبرچه ابتدا باید به جنس تیغه آن دقت کنید تا از فولاد ضدزنگ باشد و کیفیت مناسبی ارائه دهد. سپس باید به وزن آن توجه کنید تا قابل حمل بوده و بتوانید راحت از آن استفاده کنید. دسته این ابزار نیز باید طراحی، جنس مرغوب و طول عمر بالایی داشته باشد. تمامی موارد ذکر شده به همراه برند سازنده بر قیمت نهایی ابزار تأثیر می‌گذارند. بنابراین، اگر می‌خواهید کالای مورد نظر خود را با قیمت معقولی بخرید، باید ابتدا کاربرد خاص خود را تعیین کنید. سپس ابزار مناسب خود را از برندهای معتبری مانند، آروا، ایران پتک و زنجان خریداری نمایید. برای بررسی و مقایسه قیمت انواع تبر به محصولات موجود در ادامه این صفحه از فروشگاه اینترنتی معتبر تجهیزات و ابزارآلات صنعتی کولیس توجه فرمایید.

زیر مجموعه ها

5 محصول وجود دارد .

نمایش 1 تا 5 از 5 مورد