تلمبه پایی تک پمپ رونیکس مدل RH-4201
تلمبه پایی تک پمپ رونیکس مدل RH-4201

تلمبه پایی تک پمپ رونیکس مدل RH-4201


تلمبه پایی تک پمپ ronix مدل RH4201:

خروجی هوای پرفشار 

گارانتی وسایل برقی ۱ سال است

ساخت کشور: چین

 

ارسال سفارشات به سراسر ایران همراه با بسته بندی مطمئن

 

بهترین قیمت ممکن را برای تمام کالاهای عرضه شده فراهم کرده ایم

 

خرید بالای 5 میلیون تومان کد تخفیف برای خرید های بعدی

معرفی و بررسی تلمبه پایی تک پمپ رونیکس مدل RH4201:

تلمبه پایی تک پمپ رونیکس کد RH-4201 ساخت کشور چین برای کاربرد آسان به صورت ارگونومیک طراحی شده است. این محصول مجهز به سیلندر قطور برای ایجاد فشار خروجی 12000 PSI و اثربخشی عملکرد است. سیستم اتصال مستحکم بدنه برای کارکرد بهتر در درازمدت و دوام طولانی طراحی شده است.

این محصول دارای نازل اضافه برای کاربری تایرهای دوچرخه و موتور سیکلت و نیز دارای خروجی هوای پرفشار است. این محصول در صورت نیاز خریدار با سر شیلنگ اضافه عرضه می شود. تلمبه پایی تک پمپ رونیکس دارای کیف برزنتی است. به طور کلی، ابزار وسیله ای برای تولید چیزی یا انجام کاری است، اما طی فرایند تولید، مصرف نمی شود.
به زبان ساده، ابزار، روند یا فرایندی برای رسیدن به هدفی خاص است. ابزارهایی که در زمینه خاصی استفاده می شوند، ممکن است نام های مختلفی هم داشته باشند. دقت در فاکتورهای انسانی یا ارگونومی، مطالعه در ابزارها، دستگاه ها، محیط کار و مشاغل و نیز توجه به توانایی های جسمی و فکری، محدودیت ها وعلایق انسان ها در طراحی ابزاری ساده و نیز طراحی ابزار آلات دقیق، صنعتی بسیار حائز اهمیت است. با در نظر گرفتن تمام این موارد، لازم است که بهترین و مناسب ترین ابزار برای استفاده و بهره‌برداری بهتر، طراحی و تولید و عرضه شود.
ابزار، نقش چشمگیری در چگونگی اجرای یک کار دارد و صنعت گران ایرانی لایق بهترین ها هستند. با توجه به تمام این موارد، محصولات رونیکس تحت آخرین سیستم های مدیریت و با به کارگیری تجهیزات اتوماتیک، تولید شده اند و سیستم های کنترل کیفی بسیار دقیق و سخت گیرانه، آن ها را آزمایش و بازرسی می کنند. رونیکس، گستره وسیعی از محصولات و ابزار آلات را فراهم کرده و برای انجام کارهای گوناگون فنی و تخصصی، مناسب است.

ویژگی تلمبه پایی تک پمپ RONIX مدل RH4201:

طراحی ارگونومیک جهت کاربری آسان
مجهز به سیلندر قطور جهت ایجاد فشار خروجی 12000 PSI و اثربخشی عملکرد
سیستم اتصال مستحکم بدنه جهت کارکرد در دراز مدت
دارای نازل اضافه جهت کاربری تایرهای دوچرخه و موتور سیکلت
خروجی هوای پرفشار
قابل عرضه با سر شیلنگ اضافه
دارای کیف برزنتی

RH-4201

منابع خاص

هنوز نظری ثبت نشده است .