تلمبه پایی دو پمپ رونیکس مدل RH4202
تلمبه پایی دو پمپ رونیکس مدل RH4202

تلمبه پایی دو پمپ رونیکس مدل RH4202


تلمبه پایی دو پمپ ronix مدل RH4202:

گارانتی وسایل برقی ۱ سال است

ساخت کشور: چین

 

ارسال سفارشات به سراسر ایران همراه با بسته بندی مطمئن

 

بهترین قیمت ممکن را برای تمام کالاهای عرضه شده فراهم کرده ایم

 

خرید بالای 5 میلیون تومان کد تخفیف برای خرید های بعدی

معرفی و بررسی تلمبه پایی دو پمپ رونیکس مدل RH4202:

تلمبه پایی دو پمپ کد RH_4202 محصول شرکت رونیکس است. این محصول ساخت کشور چین با طراحی ارگونومیک، دارای کاربری آسان و بسیار راحت است. این محصول مجهز به سیلندر قطور برای ایجاد فشار خروجی 12000 PSI و اثربخشی عملکرد و دارای سیستم اتصال مستحکم و مقاوم بدنه برای کارکرد بهتر در درازمدت است.
نازل اضافه این محصول، برای کاربری تایرهای دوچرخه و موتور سیکلت است.

تلمبه پایی رونیکس با خروجی هوای پرفشار قابل عرضه با سر شیلنگ اضافه است. این محصول همراه با یک کیف برزنتی باکیفیت ارائه می شود. به طور کلی، ابزار وسیله ای برای تولید چیزی یا انجام کاری است، اما طی فرایند تولید، مصرف نمی شود.
به زبان ساده، ابزار، روند یا فرایندی برای رسیدن به هدفی خاص است. ابزارهایی که در زمینه خاصی استفاده می شوند، ممکن است نام های مختلفی هم داشته باشند. دقت در فاکتورهای انسانی یا ارگونومی، مطالعه در ابزارها، دستگاه ها، محیط کار و مشاغل و نیز توجه به توانایی های جسمی و فکری، محدودیت ها وعلایق انسان ها در طراحی ابزاری ساده و نیز طراحی ابزار آلات دقیق، صنعتی بسیار حائز اهمیت است.
با در نظر گرفتن تمام این موارد، لازم است که بهترین و مناسب ترین ابزار برای استفاده و بهره‌برداری بهتر، طراحی و تولید و عرضه شود. ابزار، نقش چشمگیری در چگونگی اجرای یک کار دارد و صنعت گران ایرانی لایق بهترین ها هستند. با توجه به تمام این موارد، محصولات رونیکس تحت آخرین سیستم های مدیریت و با به کارگیری تجهیزات اتوماتیک، تولید شده اند و سیستم های کنترل کیفی بسیار دقیق و سخت گیرانه، آن ها را آزمایش و بازرسی می کنند. رونیکس، گستره وسیعی از محصولات و ابزار آلات را فراهم کرده و برای انجام کارهای گوناگون فنی و تخصصی، مناسب است.

ویژگی تلمبه پایی دو پمپ RONIX مدل RH4202:

طراحی ارگونومیک جهت کاربری آسان
مجهز به سیلندر قطور جهت ایجاد فشار خروجی 12000 PSI و اثربخشی عملکرد
سیستم اتصال مستحکم بدنه جهت کارکرد در دراز مدت
دارای نازل اضافه جهت کاربری تایرهای دوچرخه و موتور سیکلت
خروجی هوای پرفشار
قابل عرضه با سر شیلنگ اضافه
دارای کیف برزنتی

RH-4202

منابع خاص

هنوز نظری ثبت نشده است .