تیغ سرامیک بر 11.5سانت رونیکس مدل RH-3507

تیغ سرامیک بر 11.5سانت رونیکس مدل RH-3507


تیغ سرامیک بر 11.5 سانت ronix مدل rh-3507:

ابعاد: 10×22/2×115 میلی‌متر

حداکثر سرعت در دقیقه: 13000

ارتفاع سگمنت: 10 میلی‌متر

قطر سوراخ وسط صفحه: 22/2 میلی‌متر 

قطر صفحه: 115 میلی‌متر

جنس تیغ سرامیک بر: صفحه استیل

ساخت کشور: چین

99,800 تومان
تعداد
ناموجود


 

ارسال سفارشات به سراسر ایران همراه با بسته بندی مطمئن

 

بهترین قیمت ممکن را برای تمام کالاهای عرضه شده فراهم کرده ایم

 

خرید بالای 5 میلیون تومان کد تخفیف برای خرید های بعدی

معرفی وبررسی تیغ سرامیک بر رونیکس مدل rh-3507:

تیغ سرامیک بُر 11.5 سانت رونیکس، برای بالا بردن کیفیت برش سخت و طولانی، از صفحه استیل مقاوم تولید شده است. قطر سوراخ این محصول 22.2 میلی‌متر و حداکثر سرعت 13000 دور در دقیقه است. تیغ سرامیک بُر رونیکس، مجهز به سگمنت بلند با ارتفاع 10 میلی‌متر است و در تولید سگمنت ها برای ایجاد شیارهای منظم در تمام سطح سگمنت از تکنولوژی نو استفاده شده که این شیارها برای کاهش اصطحکاک، افزایش سرعت برش و کیفیت یکسان برش از ابتدا تا انتهای ارتفاع سگمنت مفید است.

در قسمت الماسه به صورت یکنواخت از فرمولاسیون پیشرفته استفاده ‌شده است که برای یکسان ماندن کیفیت برش و عمر کارکرد، کاربرد دارد. فکر، ایده و تلاش ایرانی، با هدف گذاری‌های ملی و فراملی در زمینه ابزارآلات صنعتی، برند رونیکس را ساخته و پرورده است. تلاش شبانه‌روزی جوانان خوش‌فکر ایرانی در محقق ساختن ایده‌های ناب و نیز ثبت این برند در ایران، آلمان و مادرید اسپانیا، ریشه‌های شکوفایی خانواده رونیکس را رقم ‌زده است تا با ایجاد ترکیبی از قیمت، کیفیت، دسترسی به‌موقع و خدمات مناسب بتوان ضمن جلب رضایت مصرف‌کنندگان و صنعتگران داخلی، گامی بلند برای حضور در عرصه صادرات برداشت.

متخصصان گروه بازرگانی رونیکس در داخل و خارج از کشور با تعاملات سازنده خود، ضمن انتخاب بیش از 500 تولیدکننده مطرح در 11 کشور جهان، نظارت و کنترل فنی دقیقی را در تمام مراحل تولید اعمال می کنند. ابزارآلات برشی و سوراخ‌کاری تولیدشده در کشورهای فرانسه و آلمان، ابزارهای بادی تولیدشده در کره جنوبی و تایوان، ابزارهای برقی تولیدشده در کشورهای کره جنوبی، تایوان و چین و نیز ابزارآلات دستی، محصول کشورهای چین، استرالیا، اسپانیا، تایوان و ترکیه، ابزارآلات دقیق تولیدشده در کره جنوبی و ... گواه این ادعاست.

دقت در فاکتورهای انسانی (ارگونومی) و مطالعه در ابزارها، دستگاه‌ها، محیط کار و مشاغل و نیز توجه به توانایی‌های جسمی و فکری، محدودیت‌ها و علائق انسان‌ها، از طراحی ابزاری ساده گرفته تا طراحی ابزارآلات دقیق و صنعتی و عنایت به الزامات گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001-2008، از ویژگی های برند رونیکس است که کاربران را مجاب کرده است تا با خرید محصولات آن، کیفیت، عرضه به‌موقع و ثبات در سیاست‌گذاری‌ها و خدمات حمایت را پشتوانه خرید خود کنند.

ویژگی تیغ سرامیک بر RONIX مدل RH-3507:

115x22.2x10 mm
حداکثر سرعت در دقیقه: 13000
ارتفاع سگمنت: 10mm
قطر سوراخ وسط.: 22.2mm
قطر صفحه: 115 میلی‌متر
مجهز به سگمنت بلند با ارتفاع 10 میلی‌متر و تکنولوژی نوین در تولید سگمنت ها برای ایجاد شیار های منظم در تمام سطح سگمنت جهت کاهش اصطکاک، افزایش سرعت برش و کیفیت یکسان برش از ابتدا تا انتهای ارتفاع سگمنت
تولید شده از صفحه استیل با مقاومت خمشی 145kg.cm جهت بالا بردن کیفیت برش های سخت و طولانی
استفاده از فرمولاسیون پیشرفته در قسمت الماسه به صورت یکنواخت جهت یکسان ماندن کیفیت برش و عمر کارکرد.

3507

منابع خاص

هنوز نظری ثبت نشده است .