میخکوب بادی (T64) ARVA مدل ۳۳۱۲

میخکوب بادی (T64) ARVA مدل ۳۳۱۲


میخکوب بادی (T64) آروا مدل ۳۳۱۲

لوازم جانبی درون بسته: دفترچه راهنمای محصول، کارت گارانتی، آچار آلن، شلنگ فنری، روغن
قطعات فنی: خشاب و ماشه سختکاری شده، پیستون آلومینیومی، دسته ارگونومیک
مجهز به دنباله ژاپن تایپ
کالیبر: 2×5.5 میلیمتر
وزن دستگاه: 2 کیلوگرم
میزان فشار: 75 تا 110 PSI
ظرفیت خشاب: 100 pcs
سایز میخ: 10 و 15 و 35 میلیمتر
موارد مصرف: صنعتی و نیمه صنعتی
سبک و پر قدرت
مدت گارانتی: 30 ماه

 

ارسال سفارشات به سراسر ایران همراه با بسته بندی مطمئن

 

بهترین قیمت ممکن را برای تمام کالاهای عرضه شده فراهم کرده ایم

 

خرید بالای 5 میلیون تومان کد تخفیف برای خرید های بعدی

بررسی مشخصات و ویزگی های میخکوب بادی (T64) ARVA مدل ۳۳۱۲

میخکوب بادی دستگاهی است برای کوبش میخ با دقت و سرعت بالا. از این دستگاه برای ساخت و نصب انواع درب چوبی، پنجره، کابینت، پارکت و… استفاده می‏‌شود. در ادامه به بررسی کامل میخکوب بادی مدل ۳۳۱۲ آروا می‌پردازیم.

کالیبر و دماغه دستگاه میخکوب بادی مدل ۳۳۱۲

کالیبر در دستگاه‏‌ها به معنی قطر داخلی لوله دستگاه یا قطر خارجی میخی است که دستگاه میخکوب شلیک می‏‌کند. کالیبر معمولا به میلی‏متر بیان می‏‌شود. دستگاه میخکوب بادی T64 آروا مدل ۳۳۱۲، یک دستگاه  جهت کوبش دقیق است. اگر میخ در دستگاه گیر کند، با باز کردن قسمت جلویی میخکوب، می‏‌توانید میخ را در بیاورید.

میزان فشار دستگاه

میزان فشار در دستگاه، به معنای نیرویی است که دستگاه بر قطعه کار وارد می‏‌کند. این شاخص با psi یا پوند بر اینچ مربع شناخته می‌‏شود. دستگاه میخکوب مدل ۳۳۱۲، با فشاری معادل ۷۵ الی ۱۱۰ پوند بر اینچ مربع، دستگاهی کارآمد برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی است.

خشاب و بدنه دستگاه میخکوب (T64) آروا

بدنه‏‌ی دستگاه میخکوب آروا مدل ۳۳۱۲، از جنس آلیاژی سخت‏کاری شده و پیستون از جنس آلومینیوم است که منجر به افزایش طول عمر میخکوب می‌‏شود. دسته‏ ارگونومیک و مطابق با ساختار دست است و بر روی آن لاستیکی ضد تعریق نصب شده که از لیز خوردن دستگاه جلوگیری می‏‌کند.

۱۰۰ عدد میخ با سایزهای ۱۰، ۱۵ و ۳۵ میلیمتر در خشاب این میخکوب فوق‌العاده جای می‌‏شود. به علت طراحی خاص خشاب، تعداد میخ باقیمانده قابل مشاهده است.

روغن‏کاری، نحوه نگهداری و نکات ایمنی میخکوب بادی

از ماهی یک‌بار تا هفته‌‏ای یک‌بار، بر اساس میزان استفاده  از میخکوب، باید روغن‏کاری کنید. از قسمت کوپلینگ یا محل اتصال شلنگ به دستگاه، دو الی سه قطره روغن وارد دستگاه کنید و دستگاه را عمودی بگذارید که روغن در دستگاه پخش شود.

*نکته: از مصرف روغن زیاد اجتناب گردد.

تا زمانی که دماغه بر روی قطعه کار قرار نگیرد، ضامن محافظ به سمت بالا حرکت نمی‏‌کند، بنابراین ماشه دستگاه تکان نمی‏‌خورد و میخی پرتاب نمی‏‌شود. چنین موردی به علت افزایش امنیت کاربر بر روی دستگاه نصب شده است تا از شلیک میخ به صورت اتفاقی جلوگیری شود.

منابع خاص

هنوز نظری ثبت نشده است .